Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 3. června 2023 Tamara
Foto

Dobrý den Zdeňku , docela mě zaráží tato polemika se satirou... A článek z odkazu jsem přečetl, nikde v něm žádné vzbuzování dojmů o kterých píšete skutečně nevidím....

Také jsem to znovu přečetl, pro jistotu 2x a nic jsem nenašel. Možná jde o oblíbenou taktiku jisté skupiny lidí na d., vymyslet si problém, aby se do něj pak mohli trefovat.

Foto

Vaše neustálé ohánění se Minskými dohodami už hraničí s obsesí. Nikdo asi netrvdí, že Kyjev měl a má svatozář. Ale je zcela jasné, kdo vše vyprovokoval a začal se tlačit na území suverénního státu. Rusům celou dobu šlo jen o destabilizaci regionu. Pokud budete skutečně důkladně prozkoumávat dění po oněch dohodách, tak zjistíte, že aktivita Moskvy nikdy neustala a vše směřovala jen k jedné věci a tou byl konflikt. Nikdo netvrdí, že situace na Donbase byla růžová před i po, ale prostě pořád je tu flagrantní porušení mezinárodního práva ze strany Kremlu. Vaše formulace, že ani Rusko není bez viny zcela zákonitě vede k radikální argumentaci proti Vaší osobě. Jednoduše proto, že správnou formulací je, že Rusko je hlavní viník. A ani Kyjev není zcela bez viny, byť se mi ty chyby Kyjeva hledají mnohem hůře než ty ruské. Hezký den.

Rakety rusáků ničí města, hromadné vraždy civilistů, mučení, nenávist...

"Jistě ani ruská strana není bez viny..." Není to příliš tvrdé?

Foto

J16a29n 95Š46i68k

23. 5. 2023 7:54

Je tedy ten článek o pánech Trčálkovi, Hornerovi, Ukrajině nebo USA? Svým textem podporujete názory, které stoprocentně vyhovují ruské propagandě, takže ono je úplně jedno zda jste nějakou knížku měl či neměl. Navíc jste se zařadil do houfu těch, pro které je satira něco, když se smějí jenom oni druhým a když se satira týká jich, v tom okamžiku vybuchují. V tom je právě ten pan Trčálek dobrý, víte. Že se trefí přesně do černého. Tak schválně. Co myslíte, za jak dlouho mu vyjde další článek, který bude reakcí na ten Váš, když jste mu tak hezky přitopil pod kotlem? A potom má zavládnout světový mír...Hezký den

Kyjev není svatej, ale Moskva je neoddiskutovatelný agresor, vy clovecenska karmo...

Jak správně píše pan Kopecký níže - chováte se i v tomto textu jako posluhovačka Kremlu.

Polemika s živlem typu Horner není možná. Na pošklebky a různé fantazie jsem si zvykat nehodlám. Na takové výpady je nutno reagovat, protože mlčení může být považováno za souhlas.

Pane Hornere mohl by jste vysvětlit, jak vy Rusko přistoupilo na vstup UA do NATO, když to byl jeden z důvodů války, když i vy píšete, že to není možné? I vy jeden realiosto.

Foto

Problém není v tom jestli jste někde byl, nebo nebyl, problém je v tom, že tak nějak po soudružsku myslíte a vyvozujete velmi podobné závěry jako ti, co registrovaní ještě jsou, nebo byli.

Možná jste nebyl v SSM, ale podle projevu jistě v SČSP jistě. Pán Trčálek vadí, ale sám se chováte jako posluhovačka Kremlu. Dříve, když se vám zde většina posmívala, jsem měl pro vás pochopení a myslel si, že jste dobrý člověk. Spletl jsem se. Karel Trčálek se aspoň nechová jako rusácká onuce.

Co to, u Odina, melete za nesmysly o vytvareni nejakych dojmu?? Vzdyt Vy se soustavne a metodicky vytvarite sam, to by ostatne nikdo jiny nezvladl, vcetne pana Trcalka ani po kyblech magoraku ...

Foto

Komunistou může člověk být i svým myšlením. A že jich tady takových je. A je jedno jestli v té partaji bývali nebo ne.

Foto

Vypadá to, že počet mínusů jen potvrzuje má slova .

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS