Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 3. června 2023 Tamara

Pro vaše ušlechtilé vnímání světa a nekonečnou touhu po spravedlnosti bych chtěl připomenout, že rusáci vpadli do cizí země a vraždí tam civilisty. Dobré téma, ne? Ale tuším, že vaše zdegenerovaná ušlechtilost vám velí hledat mnohem atraktivnější náměty.

Poslední věta Vašeho příspěvku je přesná. Moc vás zdravím a pěknou neděli přeju.

Naštěstí většina Čechů je normálních a nefandí rusáckým vrahům žen a dětí jako Honer, Jurčák, Nikl a další. Jakákoliv obhajoba bezdůvodně rusácké agrese proti Ukrajině je obhajobou vrahů.

Foto

Naštěstí většina Čechů je normálních, a nikoli rádoby soudci z lidu

(nejen) pro pana Snajdra: Nemám rád a nesouhlasím s žádnou agresí. Nicméně vidím svět takový jaký je. Amerika si hájí své zájmy přes mrtvoly, Rusko také. Bohužel. Je to sice špatně, ale je to tak. Vsadím kýbl své nejlepší slivovice proti flašce rumu do čaje, že dřív nebo později stejně dojde k jednáním, Krym zůstane ruský a území na levém břehu Donu bude mít minimálně nějaký zvláštní statut. Myšlenka, že Rusko bude poraženo dle představ vás a zdejšího uličního výboru jsou nereálné z více důvodů z nichž ten hlavní je jaderný arzenál. Může se nám to nelíbit, můžeme atd... No a mezi mým řešením a řešením zde všeobecně podporovaným jsou statisíce a možná i miliony mrtvých a tisíce a tisíce km2 zdevastovaného a zamořeného území. Každý ať si vybere dle libosti.

Foto

Takový svazácký postoj. Přijmeme fakt, že Rusko je agresor a nepalme si prsty. Máte to hluboce zažrané v kůži.

Heinz Alfred Kissinger je nepochybně úctyhodný člověk. Němec, židovského původu prchá. Klasika r. 1938 i s manželkou do svobodného světa. Tam se uplatňuje a vyformoval ve světového státníka. Adolfovi unikl, měl smysl pro realitu ...

Co to je dnešní realita? Uznat, že někdo je věší a silnější? Po vzoru Hitlera může dále přepadat? Střílet raketami do sídlišť, divadel, MŠ? Připomínám německé generály při tažení na Východě. Když viděli podobné řádění, měli s tím problém. Pravili, tak se přece válka nevede. Sdružili se, byť Valkýra byla neúspěšná ...

Henry tedy co. Popírá sám sebe? Tehdy prchl do Londýna.,Neměl. raději spáchat atentát na Churchilla. Winston byl válečný štváíč - Chtěl bojovat i na plážích. O Gabčíkovi s Kubičem ani nemluvě.Optikou bráno? Teroristé !

"Vítězství ve studené válce, kterým se dnes mnozí opíjejí", nebylo dosaženo nejen válečným konfliktem, ale ani jednáním. K vítězství došlo díky uzbrojení Sovětského Svazu, díky jeho ekonomickým vyčerpáním a jeho následnou neschopností a neochotou opět vojensky intervenovat v "neposlušných" zemích ve prospěch "Tábora Míru a Socialismu". Ohledně pana Kissingera, je to vážený muž s obrovskými životními zkušenostmi a s vlastním názorem. Vedle něj existují další zkušení lidé, kteří mají opačný názor než pan Kissinger. Tito lidé mají výhodu mladších mozků a detailnějších informací. Navíc si nedělají přehnané iluze o tom, že současné Rusko za Putina je něco kvalitativně jiného než tehdejší Rusko za Brežněva. Není a dlouho nebude. Jinak představa, že když vyděrači zaplatíte výpalné a on se zastydí a nepřijde za měsíc zas, je více než úsměvná.

Kissinger řekl, že má Ukrajina okamžitě vstoupit do NATO a tím se válka trvale ukončí. Taky, že má Rusko přijít o území získané od roku 2014. To je absolutní porážka Ruska, mnohem horší než kdokoliv v Evropě teď navrhuje. Na to není nic dezolátského

Foto

Stát, který je ve válce, okamžitě do NATO vstoupit, natož být okamžitě přijat, nemůže.

Co vlastně říká Kissinger? Akorát odkaz na článek, na který se většina nedostane, a autor to nedohledal nebo neprozradí a myslí že takto někoho o něčem přesvědčí.

Pokud někdo myslí že je možné uzavřít dohodu s Putinem, který doposud všechny dohody porušil a od rána do večera lže, co to asi říká o jeho smyslu pro realitu pane autore?

Myslíte ty Minské dohody, které vlastně ani dohoda i nebyly, protože je ani západní politici, natož Ukrajina, nikdy nehodlal dodržet? Nebo ty nepsané dohody po tzv. ukončení tzv. Studené války že strany NATO?

Stát na straně Putina je stejné jako stàt na straně Hitlera.

Vidím, že ideolog a píárista Ziegler to rozjel pěkně po bolševicku.😅

Foto

J35o76s91e44f 62B20á63r92t34a

21. 5. 2023 13:00

Tady je jasné vidět, proč někteří blogeri neotviraji diskuzi, ani se jim nedivím.

Kristepane, takový kombo aby pohledal. Je to takové....košaté. Ale líbit se to bude. A novotvar "chciválec" jste vymyslel sám?

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS