Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 3. června 2023 Tamara

Vy jste ultrademagog.

Celý váš článek je čirá demagogie.

Neskutečné bláboly o mírumilovném Srbsku. Jak píšu, jste buď neznalý nebo manipulativní demagog.

Foto

Nevím, do jaké míry mohou investice do kultury odvrátit hrozby. V Katyňském lese byly popraveni vedle důstojníků polské armády také lidé vzdělání v jiných oborech, tedy i učitelé, umělci... Šlo o likvidaci elit. O oslabení polského národa v jeho základu - genofondu. Pochybuji o tom, že se tomu dalo zabránit včasným navýšením investic do kultury a vzdělání a že by ti lidé, kteří byli za nocí vyzvedáváni ze svých domovů, měli šanci se nějak vymluvit, pokud by byli ještě vzdělanější a cestou by citovali zpaměti celé stránky z filosofických děl.

Asi by tím Sovětům jen potvrdili, že byli dobře vybráni k likvidaci.

Foto

PS: Nedivím se, že pan Koten je ostražitý. Jsou tu přece jiné hrozby. I když nevím, co v jeho mysli nahradilo mikrovlnky.

Napsal jste přímo strašidelnou slátaninu nesmyslů.

Foto

Dle komentářů k vašemu blogu by to chtělo dáti na kulturu 100 % HDP.

Levnější by bylo, kdyby se přispělo ke zkulturnění autorovi, a třeba i dalším, vám podobným.:-P

Toto už snad ani není demagogie, ale normální úmyslná lumpárna a lež. Nemyslím si, že by autor na tom byl duševně tak špatně a nevěděl co činí. Tak proč a v čím zájmu manipuluje a lže? Bohužel se obávám, že lidé jako on, pod rouškou zachování míru, by naši vlast bez mrknutí oka předali okupantovi a rádi by se klaněli jeho ikonám. Bohužel není sám.Rv

Foto

Národ, který se nepoučí ze své historie, nemá budoucnost. My víme, že se nedá na žádného spojence spolehnout. Proto bychom měli mít armádu na stejné úrovni, jakou má eventuální agresor. Tím je v současnosti Rusko. To vynakládá ročně na zbrojení 60 + mld USD. Na této úrovni by měly být i naše náklady na armádu. Současně bychom se měli vrátit k všeobecné branné povinnosti. Nejen pro všechny, kteří jsou starší 19 let a mají dostudováno, ale i pro všech těch 20 ročníků, kteří kvůli neprozíravému rozhodnutí vojenským výcvikem neprošli.

ještě bych k tomu přihodil pár atomovek, pane Bicera uvědomujete si, že v globálním měřítku jsme takové roztahané velkoměsto?

Foto

Tak v sobotu ve tři hodiny ráno máte potřebu sepisovat takový demagogicky blabol.Nemate moc veselý život...

Foto

Jediným problémem autora je, že se vždy musí vymezovat proti ostatním.

Více bych za tím nehledal.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS