Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 3. června 2023 Tamara
Foto

Pusťme je tam, to bude to pravé ořechové. V hledišti se objeví "Z" transparenty. Bude se pískat a prát se. Přenese se to do ulic. Ruským sportovcům půlka ostatních nepodá na stupních vítězů ruce, ti se odmění tím, že si budou pobrukovat ruskou hymnu. Nějakému to ulétne a připne si na klopu portrét Putina, stejně chce po olympiádě skončit s kariérou.

To vše bude vítané zpestření OH. A vo vo vo to přeci jde, ne?

... a pak si tady přečteme blog s povzdechnutím, jak jsme my nedemokraticky dotlačili nevinné sportovce do falešné sounáležitosti s diktátorským režimem.

Vedle jako ta jedle. Když emigrovali cesti sportovci, asi na západě neadorovali Husákův režim a bratrskou pomoc SSSR. Na rozdíl od oveckinu, bolsunovu a dalších ruských profesionálů

V čem je článek nedomyšlený... rusáci mají sebereflexi určenou shora, nestane se tedy to, co si myslíte... že se dojmou nad povolením účasti na OH. Další váš omyl je, že varujete před zneužitím zákazu ze strany putina k propagandě. Jako by putin stejně tak nezneužil případné povolení. Což samozřejmě udělá na sto procent. Vidím v blogu jen další ukázku zdegenerované ušlechtilosti.

Foto

To je naprosto pomýlená argumentace:

"Není nic lepšího, než ukázat obyčejným Rusům svobodu a racionalitu na vlastní oči."

Účast v zahraničí na mezinárodních soutěžích ruským sportovcům oči neotevře, oni už dobře vědí, jak se všci mají. Přesto pak budou schopni přijít se získanými medailemi do Kremlu za Putinem a přijímat od něho gratulace.

Jestli je tu něco nedomyšleného, tak je to tento článek. Rv

Na jednu stranu máte obavy, že Rusko zneužije odmítavý postoj ke sportovcům ideologickým způsobem, na druhou stranu vám nevadí trvalé ideologické zneužívání ruských sportovců a jejich úspěchů. Nechápete, že Rus zneužije ideologicky cokoliv ve svůj prospěch?

Foto

J66a55n 62Š48i10k

14. 4. 2023 9:30

Ó ano. Rozevřeme svou náruč. Pozvěme ruské sportovce. Potom vypravme speciální letadla, abychom přivezli ruské diváky. Vždyť jsou to jen obyčejní lidé, oni za nic nemohou. A těm, co tady rozvinou prapory s písmenem Z, přijedou se Z na kšiltovce, anebo na tričku, takové pěkně po rusku zulíbejme na obě strany tváře. Fuj. Jinak zase klasické: no co udělal Pepíček, co, co, co. Podívejte se na Frantíka, to je lotr! Přesně tohle dělají malé děti na pískovišti.

Co se tady pořád řeší? Někomu někde chybí ruský sportovec? A proč? Faktem je na Ukrajině jich chybí už kopec. Jejich bojkot je poslední možností. Jak nenásilně zaujmout postoj. K násilí jejich země. Pokud by se zjevili na OH? Celá myšlenka je pošlapána. Výsměch utrpení. Už Věra Čáslavská na bedně odvracela hlavu. Kdo to tak asi vedle ni stál ? Tolik let uběhlo, co se změnilo v Říši zla?...:-)

No tak názor, že masivní migrace má příčinu v nepodpoře africké demokratické opozice je hodně bizarní a vyplývá ze zavírání očí před skutečnými důvody, které k tomu vedou :-)

M36i56l79a26n 46B68í74l74e33k

14. 4. 2023 11:50

A neukázala se ona vstřícnost k ruským sportovcům/Rusku jako bezzubá? V době mezi olympiádou a paralympiádou 2014 provedlo Rusko invazi na Krym. I poté byl sportovní svět plný Rusů, stejně tak v ruských soutěžích a klubech působilo mnoho cizinců. Vliv na Rusko měl tento stav takový, že nějaká sebereflexe režimu či společnosti se nekonala ani náhodou, naopak opět v době olympiády/paralympiády 2022 Rusko vpadlo na Ukrajinu. Takže máme dvě agrese přímo časově spojené s olympijskými hrami - a znovu přesvědčení, že start ruských sportovců na příští olympiádě něčemu pomůže (nebo bude menším zlem)...Docela chápu názory, které tvrdí opak:-)

To je zase nářků nad ubohými ruskými sportovci.

To, že téměř 300 ukrajinských sportovců, kteří zemřeli při obraně své vlasti, kteří by se mohli účastnit OH, vinou Putina, kterého řada ruských sportovců podporuje, to vám nevadí?

Že vás hanba nefackuje za to vaše neustálé obhajování agresora. Co ty stovky mrtvých ukrajinských dětí?

Co na to zdejší moralistky p. Černá a Kristofiková?

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS