Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 3. června 2023 Tamara

I u nás byla v osmašedesátém menšina obyvatel, které ruská okupace nevadila. Počítám, že tomu tak bylo i za okupace německé, ale tu jsem nezažila.

Kolaborace je u části obyvatel celkem obvyklá, ale není nic, co by takové počínání ospravedlňovalo.

Foto

Navázal bych na pana Mudru. I Nikita Michalkov nepochybně myslí. Například, jak se zavděčit moci. Myslí, tudíž JE. V jeho případě mysli jako podvodník, tudíž je. Podvodník.

Představte si, že trestní zákoník jde tak daleko, že některé pochybnosti dokonce trestá:

§ 405

Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

To je sice chvályhodné, že se strašíte zákonem, který na diskuzi jistě použít nelze, zvláště, když genocidium nikdo v případě Ukrajiny zatím neprokázal. Až to tak bude, pak trestejte. :-P

Píšete blbost už v první větě. Descartesův výrok zněl "cogito ergo sum" - myslím tedy jsem, nikoli "pochybuji, tedy sem". A jelikož se od toho nesmyslu odpichujete v další argumentaci, nedivte se, že jste mi k smíchu.

Škoda, měl jsem za to, že v ohýbání skutečnosti jste větší kanón.

P42e93t91r 81L38u89k20e81š

7. 4. 2023 13:47

Máte pravdu, většinou se to uvádí v takhle zkrácené formě. Kompletní výrok zní: "Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum." - Pochybuji, tedy myslím, myslím, tedy jsem. Autor blogu to poněkud pomotal. Jeho texty jsou pro mě dost nepřijatelné, protože myslím:-) Mimochodem, zrovna běží v televizi Historie.cs. Tématem je vliv dezinformací na společnost...

Foto

Mainstreamem zmanipulovaní občané nepochopí, inteligentní karma.

Foto

Dozvídáme se od Vás, že máme ministerstvo války a ideologii války. Rovněž se dozvídáme o totální sankcí, což je vůbec hrůza. Pak je tedy obsah Vašeho článku vskutku závažný.

Totalita, ministryně války...atd, atd. O vás opravdu pochybovat nelze.

Descartes: Cogito ergo sum. Nikoliv pochybuju.

To nesmíte vnímat za slovem cogito svoje coagito, ale věcný význam slova. ;-D

S pochybovači si poradíme. To v české kotlince umíme, za každého režimu. Zatím teda jen převýchova, ale bude-li třeba ...

To zní jak pověstná píseň ze známého filmu : "Říkali nám rudý teror, Gottwaldovi derviši, my jim za to postavíme......"

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS