Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 3. června 2023 Tamara

Pane Hornere, proč jste zase napsal tak třaskavý blog? Proč to děláte? Kdo Vás za to platí? :-):-):-)

Jasná a zasloužená karma! R^R^R^

co je na tom třaskavého? Smíchal jablka z hruškama a udělal kompot :)

Ono už je to nyní stejně jedno, poněvadž ohledně těch neúčastí ruských a běloruských sportovců tam či onde se to už začíná hroutit jak domeček z karet viz dnes stolní tenis. A to je teprve začátek.

Skoro, jako byste měl radost, že se začínají přehlížet zvěrstva, které Russko páchá na Ukrajině.

Ano. Souhlasím v tom, že každá země, která vraždí civilisty a unáší děti, nemá v žádné slušné společnosti místo.

A teď jen, které země vraždí civilisty a unáší děti?

Nu což pane Hornere. Jsme demokraté. Váš názor, ač je pro mě nepřijatelný, respektuji. Stejně tak, jako názor onoho Svobody. Myslím si však, že právě on by měl držet ústa. Přeci jen je zaměstnancem Ministerstva Obrany. A pokud nesouhlasí s kroky této vlády, potažmo jeho nadřízených, může svléknout uniformu a jít do jiného sportovního klubu mimo armádu.

Děti v mírové době unáší spoustu let norský Barnevernet. Masový obchod s lidmi probíhá po celém světě s posvěcením zkorumpovaných úřadů, ale ti na olympiádu pojedou.

Foto

Nabizite jenom demagogii.Vojensky podporujeme Ukrajinu.Dodavame zbraně a cvičíme její vojáky na obranu proti ruské agresi. Svoboda je voják a podle toho by se měl chovat.Ty jeho bláboly byly prostě neskutečné hloupé.To jste si jistě všiml...

Voják nemá podléhat žádným politickým vlivům, pokud mu pětidemolice vtiskne pušku do ruku a řekne jdi !

Musí jít - jedno proti komu.

:-P

Jedni jen sportují, jiní jen hrají nebo tančí, další zase maluji a, že jejich země napadla druhou ani nevědí, jen dělají svoji práci, co mi to jen připomíná? Ti v lágrech nakonec také argumentovali svou vinu tím, že jen konali svou práci, či plnili rozkazy.....

Co to je za argumentační faul Falklandama? Argentina je nikdy neovládala. A v referendu 2013 se drtivá většina obyvatel vyjádřila pro setrvání v Britské péči.

To udělali i obyvatelé Krymu a dodnes to nechtějí někteří akceptovat !

;-D

zamíchat Malvíny do války na Ukrajině, to už chce pořádnou dávku vrtěti psem :) , podle mě na Malvíny má nárok tak maximálně původní obyvatelstvo, které už jaksi není :). Další věc je, že i na tomhle příkladu jde vidět to, že OSN je nanic, protože ty rezoluce nikdo nevymáhá. Pane Hornere tentokrát slabota.

A k Svobodovi. On tam nebyl pozvaný jako pětibojař a šašek Svoboda, on tam byl pozvaný jako předseda komise sportovců. Jako soukromá osoba si může plácat co chce, ale jako předseda instituce, kde se drtivá většina sportovců vyjádřila jasně by se měl trochu kontrolovat co říká.

On tlumočil pouze to, co říká samotný Olympijský výbor a jeho předseda !

:-P

Foto

Vzhledem ke známé skutečnosti, že tzv. dezoláti jsou i v politice, kdejaký občan může tápat, neboť příklady táhnou:-)

Foto

J84a11n 78K53o34z64á21k

31. 3. 2023 21:12

Kdo určuje, kdo je dezolát? Může být dezolátem i vláda?

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS