Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 1. února 2023 Hynek

Česko vévodí nejen nad Polskem

8. 11. 2022 14:30:14
Díky našim hrdinným ženám vedeme nad Polskem a všemi našimi sousedy v počtu porodů na jednu ženu. Což o to. Že máme nejlepší ženy na světě jsem věděl, ale nyní také vím, že k porodnosti nevede útlak či neútlak žen, ale skvělé ...

... životní podmínky, které našim ženám oproti takovému Německu nebo Rakousku poskytujeme. Naše ženy jsou nejmenší feministky, vlastně úplné nefeministky, možná jediné na světě, které jsou ochotny dočasně odejít ze zaměstnání a užívat si naše skvělé proporodní společenské podmínky. (Nepočítejme zde hladovou Indii nebo Čínu, kde ženy stejně jinou než pohlavní práci nikdy neměly. Omezme se heuristicky na evropskou provenienci redukovaného smyslu pro konzervativní povinnost, dle katechismu řkc.) A pak, že nedoženeme západ. Už jsme předehnali. Měli bychom blahopřát naší konzervativní revoluci, která ženy udržela v mezích vhodně přiléhajících k českému indexu úspěšnosti české mužské erekce.

Podle závažné statistiky na příslušné téma jsme předstihli i takové eroticko – emocionální velmoci, kterými jsou Slovensko a Maďarsko. Vítězství nad posledním Polskem nepřekvapuje tolik, protože tam holky kvůli samému modlení nemají pro sex žádné pochopení. A drsně feminizované ženy Německa a Rakouska mají jiné plány, než omezovat se v užívání antikoncepce nebo vyhazovat peníze za nákup spermatu od dárců.

Máme ovšem, co dohánět. Podle předtrajektorizovaných propočtů současné tendence předeženeme v počtu obyvatel svoje sousedy již dříve něž za pět set let, tedy asi o 15 let dříve, než jsme svoje rovné postavení v počtu obyvatel Evropy ztratili. Může za to náš husitský exkurz, který vzýváním volné husitské lásky, ne nepodobné komunistické, vyřadil naše muže dlouhodobě ze špičky evropského indexu úspěšnosti erekce. Za náš nynější návrat do sexuální špičky můžeme děkovat katolické církvi a konzervativním politikům, kteří společně s církví navrátili, hlavně díky církevním restitucím, našemu území milost Boží. Díky této milosti k početí u nás nyní dochází častěji než jinde. A nemůže za to Babiš, ale současný premiér Fiala, který se konečně vzdal svých demokratizačních plánů v katolické církvi. Vždyť jeho úhlavním výzkumným počinem, kterému věnoval svoje ranné vědecké úsilí, byla rehabilitace ženského katolického kněžství podle vzoru podzemní církve v jisté odnoži vedené ultrabásníkem Felixem Davídkem. Felix Davídek uspořádal ve své tajné podzemní komunitě z pozice biskupa koncil, na němž připravil ideologii pro kněžské svěcení žen a minimálně dvě ženy poté na kněze vysvětil. Naštěstí premiér Fiala tuto etapu překonal a věnoval se také širším problémům, až nakonec svým tvrdým spojeneckým právem zakotvil v nejširším vedení evropské politiky. Je mi líto, Babiš za to nemůže.

Naši osvícení politici, natož naši rozmnožování chtiví řadoví muži, by nikdy nahlas neřekli, co dokáže netakticky vyslovit nahlas cynický Jaroslav Kaczyňskí, ženy jsou skutečně ohroženým druhem živočicha, neboť jim hrozí mj. dvacetkrát rychlejší nebezpečí alkoholismu, než člověkům - mužům. My to samozřejmě také víme, ale nemluvíme o tom, rovnou z toho prostě vycházíme. Naši muži proto ženám před aktuálním testem českého indexu erekce ženám alkohol nenalévají, ale naladí je vyprávěním o nevzdušných zámcích, které jim v mateřství poskytne naše vyspělá konzervativní společnost spolu se soukromými sliby a závazky samotných mužů, kteří si nepotrpí na manželský formalismus. Nutno říci, že naše ženy na manželstvích naštěstí také netrvají, což je trvalá aktuální záhada pro zajímavé diplomové práce současné málo plodné katedry Gender Studies.

Myslím, že potřebujeme mít v čele státu ezoterotického a sympatického matematika, který nám dopočte další vzestup českého indexu úspěšně plodné erekce. Bude to číslo ne nepodobné jeho šancím na zvolení v prezidentské volbě někde kolem sdružené derivace integrálu permutace odmocniny z třinácti pětačtyřicetin na mínus jedenapůltou. (Na propočet vlastního sexuálního indexu v domáckém českém prostředí prosím nepoužívat Hornerovo schéma, to většina žen nikdy nepochopí a považovaly by to za kravinu ve stylu pojišťovny Direkt.)

Autor: Zdenek Horner | úterý 8.11.2022 14:30 | karma článku: 11.52 | přečteno: 411x

Další články blogera

Zdenek Horner

Tajná volba nejen z hlediska volební komise

Napřed posílám gratulaci vítězi voleb. Ani jsem si nestihl uvědomit, kdo vyhrál, ale volbu respektuji a za její regulérní pravost spolu ručím. Tuším, že mohl vyhrát generál, neboť v našem okrsku jsme spočítali 70 % hlasů pro něj.

29.1.2023 v 18:54 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 317 | Diskuse

Zdenek Horner

Padouch nebo hrdina

Čeká mne druhý díl volby prezidenta ve volební komisi, kde budu brát při počítání hlasů oba kandidáty do ruky. K tomu nelze přistupovat s emocemi, ale se smyslem pro odpovědnost a spravedlnost.

24.1.2023 v 10:30 | Karma článku: 38.65 | Přečteno: 5007 | Diskuse

Zdenek Horner

Pavel už to má v kapse

Chvála Ideálu už nemusím jít k volbám. Pavel už zvítězil, a nakonec i já jsem prozřel. Vše je jednoduché a jasné. Nechci patřit k otrokům ANO, chci patřit mezi spravedlivě rozhořčené a neomylné sympatické chlapce a dívky.

23.1.2023 v 11:45 | Karma článku: 33.24 | Přečteno: 1006 | Diskuse

Zdenek Horner

Jsme ve válce. Nejsme ve válce.

Kam se na naše politiky hrabe legendární Chytrá Horákyně. Měla přijít ani svlečená, ani oblečená, tak přišla v rybářské síti. Naši politici jsou také ve válce nebo nejsou ve válce, podle toho, koho, kde chtějí lapit do svých sítí.

19.1.2023 v 10:33 | Karma článku: 29.70 | Přečteno: 580 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Jaroslava Indrová

Když si vás osedlá kůň

V dubnu to bude deset let, co jsem přestala být mudlou a stala se součástí celosvětové komunity vyznavačů geocachingu. Neměla jsem touhu "lovit", potřebovala jsem nápovědu v jedné hře.

30.1.2023 v 19:13 | Karma článku: 5.94 | Přečteno: 150 | Diskuse

Zdenek Horner

Tajná volba nejen z hlediska volební komise

Napřed posílám gratulaci vítězi voleb. Ani jsem si nestihl uvědomit, kdo vyhrál, ale volbu respektuji a za její regulérní pravost spolu ručím. Tuším, že mohl vyhrát generál, neboť v našem okrsku jsme spočítali 70 % hlasů pro něj.

29.1.2023 v 18:54 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 317 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Můžeme radit Ukrajině ? Nebo budeme zase za blbce ?

Logicky si každý voják vezme vždy osvědčenou zbraň a někam se zašije. Tato válka není jeho válkou. Každému domorodci na Ukrajině je srdečně jedno,jak se jmebuje stát ,kdy bydlí. On chce jen klid,život,bydlení a život s dětmi.

29.1.2023 v 18:00 | Karma článku: 18.52 | Přečteno: 476 | Diskuse

Boris Jedlička

Andrej musí výš

Andreje je pro presidenta České republiky škoda. On musí výš, na tak nízký post, jako je president nějaké malé země někde v Evropě je ho škoda.

28.1.2023 v 9:48 | Karma článku: 16.36 | Přečteno: 383 | Diskuse

Bedřich Dvořák

kdy se nad sebou zamyslíme ? Nikdy není pozdě !

Eliška Hašková Coolidge: Trump prodloužil schůzku s Babišem o 45 minut, protože si měli co říct Není co dodat.

26.1.2023 v 17:23 | Karma článku: 16.01 | Přečteno: 457 | Diskuse
Počet článků 717 Celková karma 25.90 Průměrná čtenost 1003

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Jágrova expřítelkyně Kopřivová přiznala krizi: Nevím, co bude dál

Ještě nedávno prožívala bývalá modelka Veronika Kopřivová (31) s manželem Miroslavem Dubovickým (31) a jejich roční...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Evu Decastelo mi kdysi vyfoukl Ruppert, měl větší tah na branku, říká Třeštík

Fotograf Tomáš Třeštík vyměnil loni spisovatelku Radku Třeštíkovou, se kterou má dvě děti, za novou partnerku,...