Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 1. února 2023 Hynek

LGBT+ a plešatí

20. 10. 2022 3:31:40
Pod tlakem selského rozumu a férových praktik novinářské obce se ze mne zvolna stává konzervativec. Sice mi dlouho nedocházelo, jaká je etymologie toho slova a jaký má vlastně plně antikomunistický význam.

U slova konzervativec jde o složeninu dvou slov. Konze a rvativec. Konze je ohebný prefiks, který vyznačuje původní slovo konsenzus. Kdežto rvativec vyznačuje, že je člověk ochoten se za svoje jasné nepřesvědčení i čestně porvat. Můj původní dojem, že byl konzervatismus odvozen od konzervy nyní zcela opouštím. Co mne přesvědčilo?? Článek Koukalové & Konečného v Expresu: Kovářová a Neff spustili problém. Nenávist „osvícených liberálů“. (Z názvu jsem sice učinil odkaz, jak mi přikazuje blogová etika, ale asi si jej nepřečtete, pokud nemáte předplacenou verzi „Premium“.) (Nicméně snad podmínkou není finanční funkčnost odkazu, ale jeho pravdomluvnost a serióznost.) Můj výklad nyní dává mnohem lepší, slušnější a pozitivnější smysl, neboť poukazuje na úsilí porvat se s obyčejným liberálním konsensem. Žádné nevadí, nevadí. Vadí a vadí.

Začnu paní Kovářovou, protože s ní vlastně velmi souzním. Jediné, co proti ní mám je podezření, že obsadila jediný pramen normálnosti v naší krásné, nyní převážně nenormální, zemi. Já také chtěl být maximálně normální. Ale jistě každý uzná, že se nezměním v půvabnou blondýnku. Je to škoda, že nemohu být normálním já, protože já vidím v naší společnosti mnohem větší nebezpečí, než je málo početné a nesourodé LGBT+ Tou hrozbou jsou plešatí. Nevím přesně jakou zkušenost má s plešatými paní Kovářová a obecně společnost, že necítí se mnou ono jasné selské nebezpečí pro všechnu rodinu.

Jistě každý selský rozum uzná a nemusím to dokazovat, že normální je mít vlasy. Jejich ztráta je způsobena odlišností nebo spíše deviací zdravé pokožky na hlavě. Co jsem slyšel z úst mnoha žen, které se mnou nechtěly nic mít, tak sexuální pověst plešatých je lepší než vlasatých. Může za to mezinárodní zdravotnickou organizací neuznávaná nemoc způsobená přebytkem mužských hormonů, která vede jen k pověsti. Neznám žádnou seriózní studii, kde by se tento fakt potvrzoval, ale legendy mají značný postfaktický potenciál, a tak ženy dále věří tomuto mýtu více než mým sexuálně seriózním nabídkám. Každý musí uznat, že plešatofobie je oprávněná, protože já všude kolem sebe vidím a vnímám vysokou rozvodovost a rozpad rodin způsobený plešatými milenci, kteří neoprávněně vítězí v přitažlivosti nad vlasatými. Přitom platí, že plešatí sice mohou zplodit dítě, ale šíří tím plešatou indispozici do většiny genetického fondu. A já již vidím spolu s kazatelem Piťhou a vsetínským mudrcem Čunkem vlasaté pochody smrti do vlasatých gulagů v celém světě. Hrozí až zánik Homo sapiens sapiens vlasatiens, který má být nahrazen sexuálně výkonnějším Homo vychytralus plešatus. A to je skutečná hrozba, protože ze statistik vyplývá, jak říká Google v odpovědi na dotaz - statistika plešatosti dle údajů na jaře 2011, že každý druhý muž po padesátém roku věku trpí plešatostí. (A to je můj druhý nezávislý seriózní odkaz k publicistické pravdě.)

Není myslím třeba dokazovat, že plešatých je tedy násobně více než LGBT+ nejednotných protagonistů. Někteří muži nechtějí čekat na padesátku a chtějí rozvrátit nějakou rodinu co nejdříve, a tak imitují plešatost za pomoci holičů i kadeřnic. To již lze považovat za skutečnou prostituci vedoucí k masové promiskuitě. Vedle toho je řada přechodových typů a nastřelených transvlasatců. Mezi přechodové typy lze počítat mj. pana Neffa. Přes všechny jeho zásluhy i on je hrozbou pro současnou vlasatou civilizaci. Já ho vícekrát viděl osobně zblízka a pamatuji, že má ještě zbytek vlasů, ale nyní již tuto dvojakost skrývá za módní kadeřnickou plešatost. Jeden by řekl, že paní senátorka Kovářová je normální ikonou oprávněně, ale opak je pravdou. Normálnější jsme my muži, kteří máme vlasy. Tady si klidně dovolím plurál, protože je nás již tak málo, že musím vzbuzovat morální dojem, že lze situaci ještě zachránit. Jsem přeci sluníčkový optimista. Navíc, ženy také mohou oplešatět a v jejich případě se společnost správně orientuje ve svých pocitech, že se jedná o nemoc. Teorie se různí. Někdo říká, že je alopecie – vypadávání vlasů samozpůsobená nevhodnou životosprávou a stravou. Některé studie dokládají, že alopecie se dostaví s účinky chemoterapie, což já normální vlasatec, který ji také prodělal, nemohu potvrdit. Vlasy mi nevypadaly, a to přesto, že mi je skoro šedesát a chemo jsem absolvoval po pětapadesátce. Také se tvrdí, že plešatí jedí málo cibule, ale to jsou možná jen legendy. S narůstajícím počtem genetických rozsévačů hrozí postupně alopecie i ženám. A proto musíme vzít poslední zbytky konzervativního selského rozumu do hrstičky a vyřadit plešaté z možnosti manželství i milenectví. Tito lidé musí být pro svůj handicap v sexuální soutěži předem diskvalifikováni, protože jinak způsobí genetickou pohromu. Musí se s nimi nakládat jako s incestními delikventy.

Prohlašuje-li se žena za normální, tak kam budeme podle toho řadit muže? Chce tím snad říci paní senátorka se vší úctou, že současná normalizace bude mít ženskou podobu? Vidím v tom diskoncept. Normou může být jenom KonzeRvativec. Rozervat přebujelý a zasmrádlý konsenzus na kusy. A nikdo není nedotknutelný. Ale k tomu zase v blízkém příště. Není možné vyřešit všechno o světě v jednom blogu. Hezky systematicky a konzervativně krok za krokem nesalámovou metodou. Kritiky zprava je nám třeba jako soli.

Autor: Zdenek Horner | čtvrtek 20.10.2022 3:31 | karma článku: 18.20 | přečteno: 555x

Další články blogera

Zdenek Horner

Tajná volba nejen z hlediska volební komise

Napřed posílám gratulaci vítězi voleb. Ani jsem si nestihl uvědomit, kdo vyhrál, ale volbu respektuji a za její regulérní pravost spolu ručím. Tuším, že mohl vyhrát generál, neboť v našem okrsku jsme spočítali 70 % hlasů pro něj.

29.1.2023 v 18:54 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 317 | Diskuse

Zdenek Horner

Padouch nebo hrdina

Čeká mne druhý díl volby prezidenta ve volební komisi, kde budu brát při počítání hlasů oba kandidáty do ruky. K tomu nelze přistupovat s emocemi, ale se smyslem pro odpovědnost a spravedlnost.

24.1.2023 v 10:30 | Karma článku: 38.65 | Přečteno: 5007 | Diskuse

Zdenek Horner

Pavel už to má v kapse

Chvála Ideálu už nemusím jít k volbám. Pavel už zvítězil, a nakonec i já jsem prozřel. Vše je jednoduché a jasné. Nechci patřit k otrokům ANO, chci patřit mezi spravedlivě rozhořčené a neomylné sympatické chlapce a dívky.

23.1.2023 v 11:45 | Karma článku: 33.24 | Přečteno: 1006 | Diskuse

Zdenek Horner

Jsme ve válce. Nejsme ve válce.

Kam se na naše politiky hrabe legendární Chytrá Horákyně. Měla přijít ani svlečená, ani oblečená, tak přišla v rybářské síti. Naši politici jsou také ve válce nebo nejsou ve válce, podle toho, koho, kde chtějí lapit do svých sítí.

19.1.2023 v 10:33 | Karma článku: 29.70 | Přečteno: 580 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Jaroslava Indrová

Když si vás osedlá kůň

V dubnu to bude deset let, co jsem přestala být mudlou a stala se součástí celosvětové komunity vyznavačů geocachingu. Neměla jsem touhu "lovit", potřebovala jsem nápovědu v jedné hře.

30.1.2023 v 19:13 | Karma článku: 5.94 | Přečteno: 150 | Diskuse

Zdenek Horner

Tajná volba nejen z hlediska volební komise

Napřed posílám gratulaci vítězi voleb. Ani jsem si nestihl uvědomit, kdo vyhrál, ale volbu respektuji a za její regulérní pravost spolu ručím. Tuším, že mohl vyhrát generál, neboť v našem okrsku jsme spočítali 70 % hlasů pro něj.

29.1.2023 v 18:54 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 317 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Můžeme radit Ukrajině ? Nebo budeme zase za blbce ?

Logicky si každý voják vezme vždy osvědčenou zbraň a někam se zašije. Tato válka není jeho válkou. Každému domorodci na Ukrajině je srdečně jedno,jak se jmebuje stát ,kdy bydlí. On chce jen klid,život,bydlení a život s dětmi.

29.1.2023 v 18:00 | Karma článku: 18.52 | Přečteno: 476 | Diskuse

Boris Jedlička

Andrej musí výš

Andreje je pro presidenta České republiky škoda. On musí výš, na tak nízký post, jako je president nějaké malé země někde v Evropě je ho škoda.

28.1.2023 v 9:48 | Karma článku: 16.36 | Přečteno: 383 | Diskuse

Bedřich Dvořák

kdy se nad sebou zamyslíme ? Nikdy není pozdě !

Eliška Hašková Coolidge: Trump prodloužil schůzku s Babišem o 45 minut, protože si měli co říct Není co dodat.

26.1.2023 v 17:23 | Karma článku: 16.01 | Přečteno: 457 | Diskuse
Počet článků 717 Celková karma 25.90 Průměrná čtenost 1003

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Jágrova expřítelkyně Kopřivová přiznala krizi: Nevím, co bude dál

Ještě nedávno prožívala bývalá modelka Veronika Kopřivová (31) s manželem Miroslavem Dubovickým (31) a jejich roční...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Evu Decastelo mi kdysi vyfoukl Ruppert, měl větší tah na branku, říká Třeštík

Fotograf Tomáš Třeštík vyměnil loni spisovatelku Radku Třeštíkovou, se kterou má dvě děti, za novou partnerku,...