Úterý 26. května 2020, svátek má Filip
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 26. května 2020 Filip

Ubohý český mačismus

24. 05. 2020 0:31:02
Místní odpůrce emancipovaných žen, odpůrce vaginálního průmyslu, zastánce penisálního primátu, bloger Pohanka mě požádal o vysvětlení, v čem se mýlí, když generalizuje ve věci ženské výpovědi o sexuálním obtěžování.

Předně je strašné, když v zájmu jednoho či pár možných nespravedlivých případů neoprávněných obvinění mužů ze sexuálního obtěžování, bloger použije hanlivý výraz „vaginální průmysl“. Kolik je v tom despektu a nenávisti. Pro mě je to naprosto nepochopitelné. Šokující.

Ale uvnitř onoho ubohého blogu je toho bohužel více. Autor nám popisuje mediální případ, o kterém ví zřejmě více než my, veřejnost. On si je jist, že jde zaručeně o neoprávněnou stížnost na sexuální obtěžování. Asi u toho byl a všechno viděl, zřejmě bude hlavním svědkem nevilného bývalého prezidenta.

Jednak se vůbec nic nestalo. Protože chudinka stařík jen sáhl „megeře“, která vypadá jak zvoník od Matky Boží v ženské variantě, na její zadek a nechal na něm ruku, tak dlouho jak sám chtěl. Měla by být ráda, ale ona zatím zneužívá svobody slova a svěřuje se veřejně, co se jí, co údajně, ale určitě nestalo. Taková pusinka na krk se vůbec nepočítá. Nakonec se mohla vysmeknout a s křikem utéct z místnosti. Takže nedobrovolně se to prostě nestalo. Buďto se žena okamžitě vystaví konfliktu a rázně vytne útočníkovi facku, jinak nejde o žádný odpor. Ona to chtěla.

Na jedné straně se zpochybňuje, zdali se to vůbec stalo, ale i kdyby se to stalo, stejně jen sáhnul na zadek, tak co. O nic nejde.

Je otázka, jak by autor hodnotil toto „nic nestalo“, kdyby se jednalo o jeho dceru nebo matku. Rozhodně by jim určitě oběma vyčinil, že u něj doma se žádné hrátky kolem vaginálního průmyslu konat nebudou. Každá si zato může sama. Může být ráda, že si jí vůbec nějaký ten slavný penisák všiml. Muž si zamane a žena prostě podrží a musí být šťastná. Musí doma potichu s dojetím vzpomínat na ruku na zadku. Svoboda slova je zde pro závažnější věci, jako jsou např. špatně regulované konzervy fazolí s párkem.

Hrdinný autor navíc argumentuje, že veřejné mínění je na jeho straně, o čemž prý vypovídá vysoká karma. Což o to. Vysokou podporu mělo i nacistické běsnění, a přesto nebylo správné. Nebo o správnosti nějakého konání rozhoduje nikoli zákon a logika či spravedlnost života, ale zájmová skupina, která se domnívá, že její zájem je nade vše?

Kolik toho již byl napsáno a vyargumentováno na vrub feminismu. Všechno marno. Pro některé muže je žena stále kus masa k použití, vaginální objekt, který musí držet, když se mužské touze něco zachce. Není divu, že stoleté výročí volebního práva žen letos v únoru nikoho nezaujalo. Proč asi? Ani sto let od základního zrovnoprávnění žen se v mysli českého mača nic neodehrálo. Naopak. Veškerou diskriminaci vůči mužům je třeba zdůraznit, nikoli tu ženskou, která se odehrávala tisíce let. A nyní, když se ojediněle stanou případy, kdy některé zlatokopky, které jistě existují, ziskuchtivě napadnou některé muže, že byly obtěžovány, co je to proti procesům s čarodějnicemi, se staletým sexuálním otroctvím, se sexuální kontrolou žen, se zdůrazňováním neschopnosti žen a jejich předsudečné odklizení do soukromých kuchyní a prádelen?

Jak to, že většině mužů se žádné nařčení nestane? Nechovají se náhodou natolik korektně, že žádnou ženu ani nenapadne, že by jí nařčení prošlo? To všechno bloger Pohanka odmítá chápat. Pro něj je žena nepřítel, tak maximálně objekt, který musí podržet. A skutečně se stydím za všechny ty nebohé karmisty, kteří se pod blogem Pohankovým pochechtávají a klanějí mačistickým předsudkům. Pradaxoně za výchovu našich mačistů nesou zodpovědnost především matky, které se zřejmě štítí feminismu, jenž by mohl nějak ublížit jejich hošíkům hrošíkům.

Ale vážně. Co se tedy po ženách chce? Aby mlčely o sexuálním obtěžování a týrání a násilí, tak jako tomu bylo v blahé minulosti? Upírá se jim svoboda projevu, právo na důstojnost, rovné příležitosti při uplatnění ve společnosti? Takto v reálu vypadá závazek naší země v otázkách ženských práv. Slíbili jsme naoko, ale bagatelizujeme a odsouváme a švejkujeme, jen aby ženy něčeho nedosáhly. Jen aby nezískaly svébytnou důstojnost kompletního člověka i když jim chybí to nejdůležitější -> šulínek.

Hluboce pohrdám lidmi jako je Pohanka. Často nad tím mávnu rukou, neboť vím jak je to marné. Pohankové vnímají svět jen skrze šťávy, které jimi protékají nekontrolovatelně nazdařbůh. Takoví lidé nikdy nepoznají láskyplné souznění, k němuž patří i obecná ochrana důstojnosti všech žen. Proto kolem sebe budou do nekonečna kopat a každý vysmátý karmista či nepochopitelná karmistka jsou spoluviníci oněch u nás tak ukopaných ženských práv.

Autor: Zdenek Horner | neděle 24.5.2020 0:31 | karma článku: 16.31 | přečteno: 1289x

Další články blogera

Zdenek Horner

Nevědomost nebo lež aktéra spolku pro konání zla?

Bloger Nožička mystifikuje zdejší veřejnost svými dohady, ale možná v kontextu nutnosti konat zlo také třeba lže, aby dostal zastánce dobra do co nejhoršího světla. Je to nutné, aby bylo hůř nejen nám, ale i všem potřebným.

25.5.2020 v 20:25 | Karma článku: 11.00 | Přečteno: 525 | Diskuse

Zdenek Horner

Nejde o přepisování, ale připisování či dopisování dějin

Nevážení a drzí komunističtí vykladači historie pokřikují, že přepisujeme dějiny. Nikoliv, my je jenom doplňujeme a dopisujeme. Totalitní redukce dějiny bez náhrady přepisuje. Zatají skutečnosti, zatají jména, zretušuje fotografie

12.5.2020 v 3:24 | Karma článku: 24.70 | Přečteno: 600 | Diskuse

Zdenek Horner

Co je podstatného na pražském pádu Koněva

Pokračuje bohulibý proces svobodného zkoumání historie a bude i nadále pokračovat. Likvidace Koněva je spravedlivým pokračováním likvidace smíchovského tanku č. 23 na nějž bychom málem, a někteří nejraději, zapomněli.

9.5.2020 v 3:34 | Karma článku: 23.13 | Přečteno: 802 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

Nevědomost nebo lež aktéra spolku pro konání zla?

Bloger Nožička mystifikuje zdejší veřejnost svými dohady, ale možná v kontextu nutnosti konat zlo také třeba lže, aby dostal zastánce dobra do co nejhoršího světla. Je to nutné, aby bylo hůř nejen nám, ale i všem potřebným.

25.5.2020 v 20:25 | Karma článku: 11.00 | Přečteno: 518 | Diskuse

Pavel Kovařík

Když si pro nepohodlného zastupitele přijde policie přímo na schůzi zastupitelstva

Staré pořádky se vrací. Za veřejné vyjádření politického názoru (!) si pro vás může přijít policie. A pokud jste zastupitel(/ka), může se tak stát přímo na schůzi zastupitelstva. Nevěříte?

19.5.2020 v 8:10 | Karma článku: 29.14 | Přečteno: 2188 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Již u nás také řádí falešní proroci ?

Poslechl jsem si Václava Klause mladšího s jeho věšteckými úvahami.Tento ozumný člověk vkládá do své politické kampaně stále více nesmyslů a úvah.Docela jsem mu fandil,a doufám,že neosloví tu nejhorší část voličů,která existuje..

19.5.2020 v 0:03 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 98 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Kdo vydělá na zdražení individuálních dovozů z Číny ?

Vláda již odsouhlasila zdražení dovozů z Číny tím,že zrušila bezcelní limit a strop pro uvalení cla, a zavedla placené celní deklarace.Toto opatření nemá žádný smysl pro ochranu výrobců,protože v Česku se nevyrábí nic stejného.

17.5.2020 v 9:41 | Karma článku: 21.65 | Přečteno: 449 | Diskuse
Počet článků 489 Celková karma 12.46 Průměrná čtenost 1061

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.

Najdete na iDNES.cz