Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

K čemu nám náboženská svoboda?

14. 09. 2017 1:35:06
My, ateisti o žádnou náboženskou svobodu nestojíme. Máme sice tu a tam nějaké křesťanské kořeny i názory, ale zastavit islám je to nejdůležitější. Náboženská svoboda je pro firmu cr.as jen zátěž. Zbavme se nefiremních názorů.

Je třeba trénovat na období Velké Babišárny. Dříve se říkalo kulišárny, kdo ví, kdo byl ten Kuli, snad to byl Číňan. Jak známo, firemní kultura, jejíž se brzy všichni staneme definitivními vyznavači, žádné další náboženství nepotřebuje. Bůh, majitel firmy je nedělitelné podstaty. Ze zákona jej nemusíte mimo firmu přehnaně uctívat, dokonce nemusíte chodit do žádné svatyně a očišťovat tím svou vinu. Ve firmě, to je jiná, tam se musíte nábožensky ohánět a přinejmenším vytvářet alespoň zdání, že jste výkonový fanatik. Zanedbat nějaké možnosti zisku majitele firmy znamená většinou vyhazov za prohřešky stanovené v tajných směrnicích chování a povinností, které umějí rozhodující vedoucí pracovníci zpaměti, protože byly bezprostředně před zahájením firemní mission impossible spáleny. Někdy ovšem jde s vámi z kola ven i váš nadřízený. To vždycky znamená, že byl přijat krizový management.

Ale zpět k té náboženské svobodě. Je přeci nad slunce logické, že žádná firemní kultura nemůže tolerovat jinou firemní kulturu, která s ní není v holdingu nebo alespoň ve „skupině“. Takže, jestliže si dnes můžeme vybírat, dostaneme podle nálady ropu buď od Rusa nebo od Amíka, proto ji od islámu nepotřebujeme. Snad je to dost jasné, i když je to tak složité. Samozřejmě, kdyby Velký Islám nám chtěl dodávat ropu za poddumpingové ceny, jsme ochotni přehodnotit i ten v takovém okamžiku malý islám. Faktem je, že pokud bychom se vymanili z područí Evropy, mohli bychom si vyrábět z řepky ropu sami a ve vlastní automobilce si vyvinout automobil na nižší a lehčí či žlutější palivo.

Náboženská svoboda ale nyní vyžaduje absolutní odpor k islámu, aby se podařilo srazit nějaké ceny (Hodnoty? Ne! Ceny). Musí se proto udělat pár věcí. Protože je náboženská svoboda definovaná bohužel v ústavní listině, (ani se mi nechce říkat její hrůzostrašný název), museli bychom získat 3/5 souhlas obou sněmoven parlamentu. Po nejbližších volbách s kluky od Okamury, Čunka, Fialy a Chovance to v té dolní nebude problém, ale bohužel tu máme nevhodné složení senátu, který ze dne na den bez vojenského puče nemůžeme zrušit. Proto nám zbývá jenom zákonné omezení náboženské svobody. To můžeme udělat v cuku a letu. Nevěřte škarohlídům a nevlastencům či zrádcům národa, že to nejde.

Takže. Musíme splnit tři podmínky, něco jako tři oříšky pro popelku spravedlnosti, hehe, docela brnkačka. Poprvé: musíme na TO schválit zákon. To je maličkost. Tady můžeme totiž přehlasovat veto i nového prezidenta i starého senátu. Podruhé: Musí to mít nějaký legitimní cíl. Jednotlivý výčet legitimních cílů je obsažen v „Úmluvě“, konkrétně těmito cíli jsou mravnost, ochrana práv a svobod jiných, zdraví, veřejná bezpečnost a ochrana veřejného pořádku. Tady nám vyhovuje hned několik cílů. Budeme chránit zdraví, policii a ochranu veřejného pořádku. Tak snad chránit většinu tří cílů z pěti musí stačit. Na menšiny není čas. I když, nakonec by se asi hodilo dovézt nějaký ty vykvótovaný migranty. Třetí podmínkou je, že ti cizí nábožníci musí porušit svobodu jiných vyznání. Jenže to dosud naši domestikovaní islámci z opatrnosti nedělají, žádný veřejný pořádek nenarušují. Ale kdybychom těch pár vykvótovaných dovezli, oni by mohli z nevědomosti nějakou tu veřejnou modlitbu spáchat a bylo by to v suchu. A ještě bychom ušetřili firemní náklady za evropské sankce. Možná by se trochu Evropa pohoršila, ale také potěšila. Za takové fajnové zrušení islámu by se nemuselo stydět ani Maďarsko, náš vzor.

Tak vidíte, jak je to jednoduché. Na zrušení islámu žádné experty na Korán a Šaríju nepotřebujeme. O ty texty nakonec vůbec nejde, vždyť ty naše také nejsou bez chyby. Navíc ani nemáme všechno přeložené, a hlavně ani dostatek lidí na překlady všech škodlivých arabských textů. No, a když se budou ve světě pohoršovat, prostě zrušíme ministerstvo zahraničí (óm firemní úspory!) a spřáhneme se s okresem Koreou na severu. Přinejhorším si od nich koupíme nějaké ty vodníkové bomby a bude. Tak koukejte správně volit demokratické a svobodné firemní vedení. Záleží na tom hodně. Záleží na každém z vás, jestli budete mít po volbách práci.

No, a kdyby tyto naše bohulibé (ateistická nadsázka :-) záměry chtěl někdo zkontrolovat a vážně prozkoumat, tak může začít zde. Ale pokud jste ještě normální, tak jste se alespoň jednou tomu všemu zasmáli.

Autor: Zdenek Horner | čtvrtek 14.9.2017 1:35 | karma článku: 9.53 | přečteno: 668x

Další články blogera

Zdenek Horner

Babiš má vládu v kapse

V Interview čt24 dnes pan Radek Vondráček povyprávěl, kterak Okamura obětuje klidně svůj volební slib za případnou spoluúčast na vládě s ANO. Zákaz islámu zredukoval na mlhavou právní normu, jež by zakázala jen právo šaría.

25.10.2017 v 19:51 | Karma článku: 26.07 | Přečteno: 4032 | Diskuse

Zdenek Horner

JakoNacismus v Česku zvedá hlavu

Po volebním úspěchu SPD Tomia Okamury se dalo čekat, že u Jakonacistů dojde okamžitě k posunu dojmu o legalitě propagace fašismu. Pokud laskavého čtenáře zaráží slůvko Jako před slovem Nacismus, vysvětlení je uvnitř.

23.10.2017 v 18:42 | Karma článku: 13.31 | Přečteno: 1141 | Diskuse

Zdenek Horner

Islamofobní autismus

Studie vědátorských sluníček, financovaných Sörösem a neomarxistickými globalisty, dokázala, že trvalejší islamofobie je projevem pozdního autismu, kdy se pacient nechce vzdávat bezpečí svých apokalyptických fantazií.

15.10.2017 v 23:12 | Karma článku: 9.49 | Přečteno: 632 | Diskuse

Zdenek Horner

Neignorujme vyhrožování v diskuzích

Už jsem si skoro zvykl na posměšné nálepky od sluníčka po dobrosera. Rozčilují mě však výhrůžky typu: Zrádci, kteří Ohrožují bezpečnost této země. Nechápu, jak je možná registrace politických stran, které chtějí zakazovat islám.

8.10.2017 v 20:57 | Karma článku: 12.70 | Přečteno: 1098 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Finanční dopady oslav na prezidentské kandidáty

V pondělí by mohlo být pozdě, řekli si po pátečních oslavách 17. Listopadu bdělí strážci finanční průhlednosti prezidentských kampaní, a hned ráno osobně některé z uchazečů oslovili přímo v bydlišti.

18.11.2017 v 19:52 | Karma článku: 7.55 | Přečteno: 90 | Diskuse

Jindřich Pacovský

Stát (proč ne) jako firma

Už dlouho mě překvapuje, jak je ve značném procentu populace rozšířená přitažlivost výroku "vést stát jako firmu", který pochází od Andreje Babiše. Proč je tento požadavek pochybný?

18.11.2017 v 19:00 | Karma článku: 8.78 | Přečteno: 208 | Diskuse

Pavel Kamas

Bojíme se politiků, ale počítačů nikoli. Proč?

Éter je toho plný. Ten politik je neřád a onen nám bere svobodu. Aspoň to nejsou šedé eminence, které také ovlivňují naše životy. A co teprve šedá eminence, na kterou si ani nemohu sáhnout? Naposledy můj život omezilo hloupé auto.

18.11.2017 v 18:19 | Karma článku: 8.69 | Přečteno: 167 | Diskuse

Alena Stratilová

Jazyková bariera ve vlastních řadách a vlastním státě

Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Jením z mnoha důvodů, které jsou slyšet, a proč se bojíme přijmout a pomoci lidem odjinud. Mimo jiného je to i neznalost jazyka, paradoxně našeho rodného jazyka.

18.11.2017 v 18:08 | Karma článku: 6.40 | Přečteno: 234 | Diskuse

Jitka Mikysková

Tajná dohoda s tzv. Islámským státem

Podle blízkovýchodního reportéra BBC Quentina Sommervilla existuje dohoda mezi Američany podporovanými kurdsko-arabskými Syrskými demokratickými silami (SDF) a radikály z tzv. Islámského státu,

18.11.2017 v 14:38 | Karma článku: 23.90 | Přečteno: 641 | Diskuse
Počet článků 199 Celková karma 13.70 Průměrná čtenost 1087

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.