Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Islám obohacuje české veřejné mínění

1. 09. 2017 4:42:06
Náboženská svoboda patří mezi lidská práva a je pevně spjata s dalšími právy: se svobodou projevu, svobodou shromažďovací a sdružovací, s právem na respektování soukromí a se zákazem diskriminace.

Díky veřejnému nepříteli číslo jedna, nejenom, že začali odpůrci islámu masově číst Korán, ale také si všímají a veřejně odsuzují diskriminaci žen. Je to velmi potřebné obohacení. Islamofobní muži shánějí všemožné podklady o kdejakém znásilnění cizinci, opublikují, kriticky okomentují, odsoudí. Skvělé. Samozřejmě se nejvíce vyžívají v hrůzostrašném líčení zejména hromadných znásilnění. Často je líčí jako typicky masový úkaz, jehož se islámští migranti dopouštějí a budou u nás v masovém měřítku dopouštět. Není to však typické jen pro islámský svět. Kolektivní znásilňování se vyskytuje v gangsterských komunitách a sektách po celém světě a v různých náboženských okruzích. Pravda, zdá se, že kolektivní znásilňování není typické pro dnešního Evropana. Kolektivní znásilňování tady nechceme! A to je právě příležitost uvědomit si, že znásilňování u nás vůbec nechceme.

V ČR se za rok vyskytne podle průzkumů různých organizací dvanáct tisíc znásilnění. Mnoho z nich není nahlášeno, vyšetřeno ani odsouzeno. Zdá se, že v nynější nové situaci, kdy hrozí masivní expanze kolektivních znásilňovačů, začnou si všichni ve společnosti uvědomovat, že znásilňování, diskriminace, domácí násilí a další odporné jevy, jsou hodny pozornosti. Přestože takové znásilnění nebo projevy domácího násilí nejsou na Češce potažmo Evropance vidět, tak díky vnějším diskriminačním znakům islámských diskriminovaných žen si postupně uvědomíme, co se děje u nás doma. Pro mnoho obětí násilí je tedy příliv migrantů velkým obohacením, které mění veřejné mínění novým správným směrem.

Dosud se diskriminace a domácí násilí včetně znásilňování u nás velmi zpochybňovalo, což vedlo k nízké objasněnosti, stahování žalob, bagatelizaci na veřejnosti, které na obecném zpochybnění těchto jevů potichu spolupracovala. Na islámských ženách je díky násilnému zahalování diskriminace vidět. Je to pobuřující! Je to však méně pobuřující v případech, kdy to na ženách v našem okolí není vidět? Těším se, že pokrokoví islamofobové neopomenou při ochraně naší společnosti ani naše české individuální znásilňování. Očekávám, že ve svém okolí budou bedlivě indikovat příznaky takových jevů a při každém nejapném vtípku zavánějícím schvalováním nebo chlubením se násilím, se nejen nezasmějí, ale dají svou nevraživost znatelně najevo. Počítám, že kolem roku 2020 již nebude potřeba ani zákon, jenž umožňuje vykázání násilníka ze společné domácnosti, a že zaniknou všechny azylové domy, kam se uchylují ženy s dětmi, jimž toto opatření nepomáhalo. Bylo by to záhodno, neboť jeden takový azylový dům byl nedávno v mém okolí zrušen, protože se takzvaně proflákl a obtěžující muži vyvolali pozornost okolního obyvatelstva, které svými stížnostmi přispělo k odsunutí azylového domu jinam. Islamofobové jsou nadějí tohoto národa.

Díky islamofobním žalobám na existenci islámu se také v nejbližší době dočkáme upřesnění pojmu náboženská svoboda, a možná i pojmu náboženství či vyznání. Protože dnes, kdo by se v tom vyznal? Nějaké vyznání totiž mají všichni. Ono odmítnutí boha a víra v kauzální hmotu je také vyznání. Bohem je hmota, příroda nebo cosi. Zdálo se, že tato diskuze o víře je v naší zemi mrtvá, ale dnes je situace jiná. Zanícené náboženské diskuze vyvolávají hlubinné tradice křesťanského myšlení, o němž jsme se domnívali, že je v ČR zcela zlikvidováno. Opak je pravdou. Dovoláváním se někdejších tradičních hodnot se obnoví síla křesťanství a ono ubohé hmotařství, které beztak zavinilo onen mutlikulturně sekulárně neomarxistický marasmus, padne do historického zapomnění.

Autor: Zdenek Horner | pátek 1.9.2017 4:42 | karma článku: 18.82 | přečteno: 3292x

Další články blogera

Zdenek Horner

Babiš má vládu v kapse

V Interview čt24 dnes pan Radek Vondráček povyprávěl, kterak Okamura obětuje klidně svůj volební slib za případnou spoluúčast na vládě s ANO. Zákaz islámu zredukoval na mlhavou právní normu, jež by zakázala jen právo šaría.

25.10.2017 v 19:51 | Karma článku: 26.07 | Přečteno: 4032 | Diskuse

Zdenek Horner

JakoNacismus v Česku zvedá hlavu

Po volebním úspěchu SPD Tomia Okamury se dalo čekat, že u Jakonacistů dojde okamžitě k posunu dojmu o legalitě propagace fašismu. Pokud laskavého čtenáře zaráží slůvko Jako před slovem Nacismus, vysvětlení je uvnitř.

23.10.2017 v 18:42 | Karma článku: 13.31 | Přečteno: 1141 | Diskuse

Zdenek Horner

Islamofobní autismus

Studie vědátorských sluníček, financovaných Sörösem a neomarxistickými globalisty, dokázala, že trvalejší islamofobie je projevem pozdního autismu, kdy se pacient nechce vzdávat bezpečí svých apokalyptických fantazií.

15.10.2017 v 23:12 | Karma článku: 9.49 | Přečteno: 632 | Diskuse

Zdenek Horner

Neignorujme vyhrožování v diskuzích

Už jsem si skoro zvykl na posměšné nálepky od sluníčka po dobrosera. Rozčilují mě však výhrůžky typu: Zrádci, kteří Ohrožují bezpečnost této země. Nechápu, jak je možná registrace politických stran, které chtějí zakazovat islám.

8.10.2017 v 20:57 | Karma článku: 12.70 | Přečteno: 1098 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Martin Kavka

A kdy se Halík a Putna omluví kardinálovi Dukovi?

Tak jsme měli zase malou aféru, kdy „strážci“ demokracie v čele s Halíkem a Putnou zahřímali na její obranu sesláním hromů a blesků na adresu Arcibiskupa pražského, Primase českého a kardinála Dominika Duku.

18.11.2017 v 16:29 | Karma článku: 38.02 | Přečteno: 1212 | Diskuse

Mirka Švarcová

O podlaháři, topenáři a kuchyňáři aneb kluci v akci

Jsou to partneři tří ženských, které byly pozvané svou kamarádkou na kolaudaci domu. Napekly jsme, nakoupily víno a vyrazily se svými idoly do našeho letitého snu, krásného, pohádkového domu se zahradou..

17.11.2017 v 17:16 | Karma článku: 12.87 | Přečteno: 502 | Diskuse

Zuzana Růžičková

Listopad 89 očima studentského insidera

Listopad 1989 - to jsou pro mě živé vzpomínky. Byla jsem přímo v revolučním epicentru. Studovala jsem přírodovědu na Albertově v samé centrále toho všeho.

17.11.2017 v 9:43 | Karma článku: 15.13 | Přečteno: 386 |

Bedřich Dvořák

Tak jsem se hezky projel.....

Den před státním svátkem jsem jel z Prahy směrem na Kostelec nad Černými lesy. To by nebylo nic zvláštního, jen jsem tuto trasu nejel dostatečně dlouho. Nechtěl jsem přejíždět u Říčan na českobrodskou silnici a tak jsem dál.

16.11.2017 v 21:40 | Karma článku: 11.41 | Přečteno: 360 | Diskuse

Martin Houška

Býčkovice potřebují změnu, připravme se na ní!

Obec Býčkovice má jeden veliký problém, Tím problémem je bohužel její samotné vedení. Nečekejme na konec volebního období a zamysleme se již nyní co dál...

15.11.2017 v 21:12 | Karma článku: 6.30 | Přečteno: 302 | Diskuse
Počet článků 199 Celková karma 13.70 Průměrná čtenost 1087

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.