Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Další dvě závratná vítězství neomarxismu

1. 08. 2017 2:30:44
Připsali jsme si dvě závratná vítězství. Prasečák v Letech u Písku je již takřka vykoupen a bude zlikvidován ve prospěch důstojné piety bez smradu „Zlatého telete“. Radku Bangovi je konečně poskytnuta zákonná ochrana.

Vykoupení prasečáku v Letech u Písku je vítězstvím neomarxismu a ne vítačů či neziskovek, jak píše paní ->

Alice Janáková 48549

Bohužel v tomto případě zvítězil neomarxistismus, vítači a neziskovky. Pokud dopadnou volby +- dle volebních průzkumů (na pořadí nezáleží) bude podobných případů přibývat a přituhovat. Vepřín jako takový nestojí přímo v místě tábora, místní menšinu to nezajímá a aby tam jednou za rok krajští a celostátní papaláši (donuceni korektností, jinak jim to je fuk), představitelé romea a podobných a několika jedinců z ciziny, na to už tam pietní místo je více než dostatečné. +98/0 31.7.2017 10:34

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170731_100240_domaci_ane&razeni=tip

Vítači nemají s touto kauzou nic společného. Jsou daleko, vítají na lodích neziskovek naše budoucí spoluobčany. Snaží se jich navítat co nejvíc a na nějaké památníky nemají momentálně čas. My si v neomarxismu umíme práci efektivně rozdělit. Možná typickou panímámu zmátlo, že ministr Herman je z Hnutí ANO, které momentálně ovládá náš tajný agent A.B. Až nás konečně osvobodí miliardář Soros, pak se k nám definitivně veřejně a svobodně přihlásí i náš A.B. Možná některým soudobým myslitelům stále vrtá v hlavě, proč má marxismus nyní předponu neo? Neo neznamená nějaký nový názor, ale je odvozen od slova neon. Dříve marxismus stavěl na podpoře odstrkovaných tříd, které na podporu sama sebe neměly peníze. Kdežto dnes jsou podporovateli neomarxismu miliardáři, jejichž obchodní úspěchy a reklamy září dnem a nocí jako neóny. Naopak, aby nedošlo k omylu, k nám nepatří jistá současná ministryně z MPSV. Ačkoliv si změnila volební jméno na Marksová nemá s neomarxismem ve skutečnosti nic společného. Veřejně říkám, ta k nám nepatří!

Na masivně veřejností podporované poznámce panímámy Janákové se mi nelíbí několikeré věci. Ona píše „Vepřín“, ale přitom je to prasečák. Nazývejme věci jedinými pravými jmény. Dále, i kdyby prasečák zasahoval jedním milimetrem území tábora, musel by být osvobozen. A v závěru příspěvku nemohu souhlasit, že pietní místo obklopené neustávajícím smradem z prasečáku, nikoliv občasným drobným zápachem z vepřína, by mohlo být považováno za více než dostatečné. Navrhuji, aby byla ryze česká pietní místa jako je Slavín na Vyšehradě, památník na Vítkově, hřbitov v Terezíně, ..., (s prázdnou plochou Lidic bych nespekuloval, byť na protější stráň u lesa by se prasečák vešel), podrobena zkušebním prasečákům v blizkosti. Nevyužitých ploch by se jistě v okolí všech státem postavených památníkům všude našlo dostatek. Uspokojilo by to jistě nejvíc prezidenta Zemana, neboť by se tím krajně vylepšila národohospodářská bilance.

Druhé vítězství neomarxismu souvisí s předchozím tématem. Neomarxismus vítězí v těchto dnech proto, že v rámci nenávistné hrozby migrantů z Afriky bdělost zlehčovačů nenávistného vyhrožování vnitřním českým menšinám značně polevilo. Rómové jsou díky neomarxistickým vyznavačům napříč společností také občany, kteří mají nárok na bezpečnost a ochranu. Typicky píše ->

Dušan Piši 83109

Myslím si, že Češi nejsou obecně xenofobní (viz snášenlivost k Vietnamcům, Ukrajincům a dalším pracujícím národům). Negativní postoj k Romům a imigrantům (muslimům...) pramení z jejich nevole živit ze svých daní zmíněná etnika. Pokud bude pokračovat podpora Romů (pozitivní diskriminace) a nebude se měřit stejným metrem, situace se nezlepší. +182/−3 31.7.2017 15:31

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170731_132516_domaci_lre&razeni=tip

Drobně s ním po neomarxisticku zapolemizuji. Aby bylo jasno, mluvím o jednotlivcích. Pracující národy jsou mýtus. Vietnamcům se „snášenlivě“ říká Rákosníci, Čongové, možná i jinak. Každý ví, že zbohatli na tom, že neplatili a možná stále neplatí daně. Podvádějí tak v hospodářské soutěži, kde porážejí řádně podnikající obchody a dorážejí tak smrtelnou ránu, kterou drobným podnikatelům v komunální úrovni zasadily obchodní řetězce se svými supermarkety. Ukrajince musíte u práce neustále drábovat a hlídat, co si odnášejí z práce. Všichni vědí, že díky jejich neutěšené situaci doma, kde podporují své hladovějící rodiny, bohužel podvádějí a kradou. Díky tomu, že pracují většinou za dumpingové ceny prostřednictvím zahraničních pracovních agentur, nepřispívají do daňového fondu státu. Naopak z něj na dluh často čerpají v případě zdravotních obtíží. Dluhy za poskytnutou pomoc jsou v řádech milionů. Nepracující národy jsou přímo velepitomost. Muslimové jmenovaní jako etnikum tomu nasvědčují. Takže když budeme měřit stejným metrem, doplácíme z našich daní na všechna etnika zhruba stejně. Konkrétně pan Banga pracuje a rozbíjí onen mýtus nepracujícího etnika.

Paradoxně Bangova rodina působila v odboji během WW2. Kruh se uzavírá. Dnes jsou někteří lidé schopni popírat holokaust, podíl Rómů na odboji, dokonce i nedůstojný smrad u památníku obětem tábora v Letech. Všimněme si, že diskuzní příspěvek je založen na volání po spravedlnosti stejného metru. O nějakém ohrožení pana Bangy se vůbec nemluví. Podle stejného metru na bezpečnost podle zákona asi nemá nárok. My neomarxisti jsme se s tím však nesmířili a zatlačili jsme na řešení dvou palčivých a souvisejících problémů podle skutečného neomarxistického jednotného metru.

V zákonech žádný dvojí metr nenajdete. Tam je prostě nějaký pachatel a žádné ciráty o pracujícím či nepracujícím etniku. Pokud se fňukání o údajném masivním stíhání většiny na rozdíl od českých menšin zakládá na pravdě, ptám se, jak je to možné? Většina si ve volbách zvolí své většinové zástupce. Ti dosadí většinové úředníky. A tito většinoví úředníci si pak prosazují svévolně nějaké neomarxistické postupy? Pokud o takových dvojích úřednících víte, oznamte jejich trestní jednání a nefňukejte. Máte přece většinu. Většinu, která, bohužel, stojí v naší zemi nad lidskostí. A nebýt neomarxistické obětavosti, řada nejpalčivějších problémů naší doby by zůstala nevyřešena.

Autor: Zdenek Horner | úterý 1.8.2017 2:30 | karma článku: 19.44 | přečteno: 3202x

Další články blogera

Zdenek Horner

Islamofobní autismus

Studie vědátorských sluníček, financovaných Sörösem a neomarxistickými globalisty, dokázala, že trvalejší islamofobie je projevem pozdního autismu, kdy se pacient nechce vzdávat bezpečí svých apokalyptických fantazií.

15.10.2017 v 23:12 | Karma článku: 8.32 | Přečteno: 547 | Diskuse

Zdenek Horner

Neignorujme vyhrožování v diskuzích

Už jsem si skoro zvykl na posměšné nálepky od sluníčka po dobrosera. Rozčilují mě však výhrůžky typu: Zrádci, kteří Ohrožují bezpečnost této země. Nechápu, jak je možná registrace politických stran, které chtějí zakazovat islám.

8.10.2017 v 20:57 | Karma článku: 11.43 | Přečteno: 1059 | Diskuse

Zdenek Horner

Chudinky národovci nemají informace

Každý den 1,5 miliardy muslimů po celém světě osvědčují svou mírumilovnost vůči nevěřícím tím, že nezabíjejí podle nevyhnutelného návodu doslovně vykládaného Koránu podle islamistů nebo islamofobů. Národovci nechápou.

5.10.2017 v 14:18 | Karma článku: 8.84 | Přečteno: 704 | Diskuse

Zdenek Horner

Islamofobie zastiňuje dialog i kritiku

Lépe řečeno islamofobové se iracionálními postoji postupně chtějí stát jediným partnerem komunikace s islámem. Činí tak velmi podobným způsobem jako islamisté. Křiklounství, zastrašování a demagogie při doslovném výkladu Koránu.

4.10.2017 v 14:03 | Karma článku: 10.90 | Přečteno: 678 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Pavel Kamas

Jiří Ovčáček vs. Láďa Hruška

V nedávné době proběhl souboj Mayweather vs. McGregor. Tedy mezi boxerským šampionem a hvězdou smíšených bojových umění. Cíl? Jediný. Vydělat balík. Myslím, že v české kotlině bychom mohli udělat verbální souboj Láďa vs. Jirka.

17.10.2017 v 15:25 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Každý máme strany, bez kterých bychom se obešli

Po volbách to asi nepůjde jinak, než složit nějakou koalici. Dnes ještě nevíme, kdo se do Sněmovny dostane a jakou bude mít sílu.

17.10.2017 v 15:14 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 11 | Diskuse

Zdeněk Trinkewitz

Plané sliby partají před volbami

Televizní Vyhrazeno pro ... spustilo „slibotechnu“ partají, ve které se předhánění ve slibech voličům co všechno, v případě jejich zvolení, pro jejich blahobyt dnešní a budoucí, prosadí a zavedou.

17.10.2017 v 14:41 | Karma článku: 2.65 | Přečteno: 116 | Diskuse

Vít Klíma

Jak motivovat moudré a chytré lidi do vedení státu?

Virilista je nevolený člen určitého (např. zákonodárného) sboru s tzv. virilním (osobním) hlasem, jehož členství v daném sboru je vázáno na nějaký jím dosažený úřad nebo hodnost.

17.10.2017 v 12:27 | Karma článku: 7.37 | Přečteno: 212 | Diskuse

Rostislav Říha

Piráti, Kalousek a půlka zadku.

Podle Voltaira prý, když pirátům došlo na moři maso, tak každé zajatkyni ujedli vždy jen polovinu zadnice. Rád bych, aby se můj národ zachoval také logicky.

17.10.2017 v 12:12 | Karma článku: 11.17 | Přečteno: 641 | Diskuse
Počet článků 197 Celková karma 13.25 Průměrná čtenost 1068

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.