Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Islám obohacuje české veřejné mínění

1. 09. 2017 4:42:06
Náboženská svoboda patří mezi lidská práva a je pevně spjata s dalšími právy: se svobodou projevu, svobodou shromažďovací a sdružovací, s právem na respektování soukromí a se zákazem diskriminace.

Díky veřejnému nepříteli číslo jedna, nejenom, že začali odpůrci islámu masově číst Korán, ale také si všímají a veřejně odsuzují diskriminaci žen. Je to velmi potřebné obohacení. Islamofobní muži shánějí všemožné podklady o kdejakém znásilnění cizinci, opublikují, kriticky okomentují, odsoudí. Skvělé. Samozřejmě se nejvíce vyžívají v hrůzostrašném líčení zejména hromadných znásilnění. Často je líčí jako typicky masový úkaz, jehož se islámští migranti dopouštějí a budou u nás v masovém měřítku dopouštět. Není to však typické jen pro islámský svět. Kolektivní znásilňování se vyskytuje v gangsterských komunitách a sektách po celém světě a v různých náboženských okruzích. Pravda, zdá se, že kolektivní znásilňování není typické pro dnešního Evropana. Kolektivní znásilňování tady nechceme! A to je právě příležitost uvědomit si, že znásilňování u nás vůbec nechceme.

V ČR se za rok vyskytne podle průzkumů různých organizací dvanáct tisíc znásilnění. Mnoho z nich není nahlášeno, vyšetřeno ani odsouzeno. Zdá se, že v nynější nové situaci, kdy hrozí masivní expanze kolektivních znásilňovačů, začnou si všichni ve společnosti uvědomovat, že znásilňování, diskriminace, domácí násilí a další odporné jevy, jsou hodny pozornosti. Přestože takové znásilnění nebo projevy domácího násilí nejsou na Češce potažmo Evropance vidět, tak díky vnějším diskriminačním znakům islámských diskriminovaných žen si postupně uvědomíme, co se děje u nás doma. Pro mnoho obětí násilí je tedy příliv migrantů velkým obohacením, které mění veřejné mínění novým správným směrem.

Dosud se diskriminace a domácí násilí včetně znásilňování u nás velmi zpochybňovalo, což vedlo k nízké objasněnosti, stahování žalob, bagatelizaci na veřejnosti, které na obecném zpochybnění těchto jevů potichu spolupracovala. Na islámských ženách je díky násilnému zahalování diskriminace vidět. Je to pobuřující! Je to však méně pobuřující v případech, kdy to na ženách v našem okolí není vidět? Těším se, že pokrokoví islamofobové neopomenou při ochraně naší společnosti ani naše české individuální znásilňování. Očekávám, že ve svém okolí budou bedlivě indikovat příznaky takových jevů a při každém nejapném vtípku zavánějícím schvalováním nebo chlubením se násilím, se nejen nezasmějí, ale dají svou nevraživost znatelně najevo. Počítám, že kolem roku 2020 již nebude potřeba ani zákon, jenž umožňuje vykázání násilníka ze společné domácnosti, a že zaniknou všechny azylové domy, kam se uchylují ženy s dětmi, jimž toto opatření nepomáhalo. Bylo by to záhodno, neboť jeden takový azylový dům byl nedávno v mém okolí zrušen, protože se takzvaně proflákl a obtěžující muži vyvolali pozornost okolního obyvatelstva, které svými stížnostmi přispělo k odsunutí azylového domu jinam. Islamofobové jsou nadějí tohoto národa.

Díky islamofobním žalobám na existenci islámu se také v nejbližší době dočkáme upřesnění pojmu náboženská svoboda, a možná i pojmu náboženství či vyznání. Protože dnes, kdo by se v tom vyznal? Nějaké vyznání totiž mají všichni. Ono odmítnutí boha a víra v kauzální hmotu je také vyznání. Bohem je hmota, příroda nebo cosi. Zdálo se, že tato diskuze o víře je v naší zemi mrtvá, ale dnes je situace jiná. Zanícené náboženské diskuze vyvolávají hlubinné tradice křesťanského myšlení, o němž jsme se domnívali, že je v ČR zcela zlikvidováno. Opak je pravdou. Dovoláváním se někdejších tradičních hodnot se obnoví síla křesťanství a ono ubohé hmotařství, které beztak zavinilo onen mutlikulturně sekulárně neomarxistický marasmus, padne do historického zapomnění.

Autor: Zdenek Horner | pátek 1.9.2017 4:42 | karma článku: 18.82 | přečteno: 3264x

Další články blogera

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 9.34 | Přečteno: 947 | Diskuse

Zdenek Horner

Vlastenecký monopol na sčítání Čechů mají neutrální ultraneomarxisté

Buď jsi vlastenec a souhlasíš či přímo hlásáš naše jedinečné české názory anebo nejsi vlastenec, pak jsi neomarxista, dobroser, vítač, sluníčko. Nic mezi tím. Hlavní dělící čára leží v otázce národních bezpečnostních práv.

15.9.2017 v 16:10 | Karma článku: 9.12 | Přečteno: 612 | Diskuse

Zdenek Horner

K čemu nám náboženská svoboda?

My, ateisti o žádnou náboženskou svobodu nestojíme. Máme sice tu a tam nějaké křesťanské kořeny i názory, ale zastavit islám je to nejdůležitější. Náboženská svoboda je pro firmu cr.as jen zátěž. Zbavme se nefiremních názorů.

14.9.2017 v 1:35 | Karma článku: 9.50 | Přečteno: 638 | Diskuse

Zdenek Horner

Exekutoři vyhrají pravici volby

Navzdory obviňování neomarxistických sluníček a vítačů z perzekuce a omezování svobody projevu při rasistických výpadech, převzali iniciativu v perzekuci diskutujících odpůrců neomylní pravicoví exekutoři.

12.9.2017 v 1:33 | Karma článku: 31.23 | Přečteno: 2795 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Proč platíte u zubaře tisíce a bude hůře?

Roman Šmucler se stal šefem stomatologické komory. A tak nám vysvětlil, že bude hůř.Kdyby řekl,že zubaři na tom chtějí být lépe,tak by to bylo možná větší pravda.Ono to s tím doplácením k čemukoliv je přežívající bolševismus.

21.9.2017 v 18:24 | Karma článku: 17.29 | Přečteno: 388 | Diskuse

Adam Mikulášek

Zákon musí platit i pro anarchisty!

Obvodní soud pro Prahu 3 bude řešit, zda pro-imigrační squatteři z žižkovské kliniky budou platit 360 000 Kč za neoprávněné užívání budovy po vypršení roční nájemní smlouvy.

21.9.2017 v 10:14 | Karma článku: 37.24 | Přečteno: 981 | Diskuse

Karel Trčálek

Míšení kultur je obohacující, píše se v tomto článku

Kdoví, kdo všechno si tento můj článek přečte, a kdoví, co všechno z toho vyvodí! Možná jsem ho měl nechat rovnou přeložit do němčiny nějakým rodilým mluvčím

20.9.2017 v 18:17 | Karma článku: 11.60 | Přečteno: 759 | Diskuse

NESEHNUTÍ

Malé velké triky pro inkluzi dětí s odlišným mateřským jazykem

V poslední době často potkávám bezradné vyučující, v jejichž třídě se najednou ocitlo dítě s odlišným mateřským jazykem. Často si neví rady, jak je integrovat do kolektivu a jak podporovat kolektiv, aby je přijal.

20.9.2017 v 18:01 | Karma článku: 8.20 | Přečteno: 875 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Zeman: teroristé jsou ukryti v nynější migrační vlně

Samozřejmě je migrační vlna zásadním problémem dneška. Nikdo ale nemůže věřit, že tisíce tajných agentů mnoha států nejsou schopni zjistit toky peněz a informací vyvolávajících tento problém. Zcela určitě to mnoho vlád dobře zná.

20.9.2017 v 12:53 | Karma článku: 24.50 | Přečteno: 1281 | Diskuse
Počet článků 192 Celková karma 13.25 Průměrná čtenost 1072

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.