Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Další dvě závratná vítězství neomarxismu

1. 08. 2017 2:30:44
Připsali jsme si dvě závratná vítězství. Prasečák v Letech u Písku je již takřka vykoupen a bude zlikvidován ve prospěch důstojné piety bez smradu „Zlatého telete“. Radku Bangovi je konečně poskytnuta zákonná ochrana.

Vykoupení prasečáku v Letech u Písku je vítězstvím neomarxismu a ne vítačů či neziskovek, jak píše paní ->

Alice Janáková 48549

Bohužel v tomto případě zvítězil neomarxistismus, vítači a neziskovky. Pokud dopadnou volby +- dle volebních průzkumů (na pořadí nezáleží) bude podobných případů přibývat a přituhovat. Vepřín jako takový nestojí přímo v místě tábora, místní menšinu to nezajímá a aby tam jednou za rok krajští a celostátní papaláši (donuceni korektností, jinak jim to je fuk), představitelé romea a podobných a několika jedinců z ciziny, na to už tam pietní místo je více než dostatečné. +98/0 31.7.2017 10:34

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170731_100240_domaci_ane&razeni=tip

Vítači nemají s touto kauzou nic společného. Jsou daleko, vítají na lodích neziskovek naše budoucí spoluobčany. Snaží se jich navítat co nejvíc a na nějaké památníky nemají momentálně čas. My si v neomarxismu umíme práci efektivně rozdělit. Možná typickou panímámu zmátlo, že ministr Herman je z Hnutí ANO, které momentálně ovládá náš tajný agent A.B. Až nás konečně osvobodí miliardář Soros, pak se k nám definitivně veřejně a svobodně přihlásí i náš A.B. Možná některým soudobým myslitelům stále vrtá v hlavě, proč má marxismus nyní předponu neo? Neo neznamená nějaký nový názor, ale je odvozen od slova neon. Dříve marxismus stavěl na podpoře odstrkovaných tříd, které na podporu sama sebe neměly peníze. Kdežto dnes jsou podporovateli neomarxismu miliardáři, jejichž obchodní úspěchy a reklamy září dnem a nocí jako neóny. Naopak, aby nedošlo k omylu, k nám nepatří jistá současná ministryně z MPSV. Ačkoliv si změnila volební jméno na Marksová nemá s neomarxismem ve skutečnosti nic společného. Veřejně říkám, ta k nám nepatří!

Na masivně veřejností podporované poznámce panímámy Janákové se mi nelíbí několikeré věci. Ona píše „Vepřín“, ale přitom je to prasečák. Nazývejme věci jedinými pravými jmény. Dále, i kdyby prasečák zasahoval jedním milimetrem území tábora, musel by být osvobozen. A v závěru příspěvku nemohu souhlasit, že pietní místo obklopené neustávajícím smradem z prasečáku, nikoliv občasným drobným zápachem z vepřína, by mohlo být považováno za více než dostatečné. Navrhuji, aby byla ryze česká pietní místa jako je Slavín na Vyšehradě, památník na Vítkově, hřbitov v Terezíně, ..., (s prázdnou plochou Lidic bych nespekuloval, byť na protější stráň u lesa by se prasečák vešel), podrobena zkušebním prasečákům v blizkosti. Nevyužitých ploch by se jistě v okolí všech státem postavených památníkům všude našlo dostatek. Uspokojilo by to jistě nejvíc prezidenta Zemana, neboť by se tím krajně vylepšila národohospodářská bilance.

Druhé vítězství neomarxismu souvisí s předchozím tématem. Neomarxismus vítězí v těchto dnech proto, že v rámci nenávistné hrozby migrantů z Afriky bdělost zlehčovačů nenávistného vyhrožování vnitřním českým menšinám značně polevilo. Rómové jsou díky neomarxistickým vyznavačům napříč společností také občany, kteří mají nárok na bezpečnost a ochranu. Typicky píše ->

Dušan Piši 83109

Myslím si, že Češi nejsou obecně xenofobní (viz snášenlivost k Vietnamcům, Ukrajincům a dalším pracujícím národům). Negativní postoj k Romům a imigrantům (muslimům...) pramení z jejich nevole živit ze svých daní zmíněná etnika. Pokud bude pokračovat podpora Romů (pozitivní diskriminace) a nebude se měřit stejným metrem, situace se nezlepší. +182/−3 31.7.2017 15:31

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170731_132516_domaci_lre&razeni=tip

Drobně s ním po neomarxisticku zapolemizuji. Aby bylo jasno, mluvím o jednotlivcích. Pracující národy jsou mýtus. Vietnamcům se „snášenlivě“ říká Rákosníci, Čongové, možná i jinak. Každý ví, že zbohatli na tom, že neplatili a možná stále neplatí daně. Podvádějí tak v hospodářské soutěži, kde porážejí řádně podnikající obchody a dorážejí tak smrtelnou ránu, kterou drobným podnikatelům v komunální úrovni zasadily obchodní řetězce se svými supermarkety. Ukrajince musíte u práce neustále drábovat a hlídat, co si odnášejí z práce. Všichni vědí, že díky jejich neutěšené situaci doma, kde podporují své hladovějící rodiny, bohužel podvádějí a kradou. Díky tomu, že pracují většinou za dumpingové ceny prostřednictvím zahraničních pracovních agentur, nepřispívají do daňového fondu státu. Naopak z něj na dluh často čerpají v případě zdravotních obtíží. Dluhy za poskytnutou pomoc jsou v řádech milionů. Nepracující národy jsou přímo velepitomost. Muslimové jmenovaní jako etnikum tomu nasvědčují. Takže když budeme měřit stejným metrem, doplácíme z našich daní na všechna etnika zhruba stejně. Konkrétně pan Banga pracuje a rozbíjí onen mýtus nepracujícího etnika.

Paradoxně Bangova rodina působila v odboji během WW2. Kruh se uzavírá. Dnes jsou někteří lidé schopni popírat holokaust, podíl Rómů na odboji, dokonce i nedůstojný smrad u památníku obětem tábora v Letech. Všimněme si, že diskuzní příspěvek je založen na volání po spravedlnosti stejného metru. O nějakém ohrožení pana Bangy se vůbec nemluví. Podle stejného metru na bezpečnost podle zákona asi nemá nárok. My neomarxisti jsme se s tím však nesmířili a zatlačili jsme na řešení dvou palčivých a souvisejících problémů podle skutečného neomarxistického jednotného metru.

V zákonech žádný dvojí metr nenajdete. Tam je prostě nějaký pachatel a žádné ciráty o pracujícím či nepracujícím etniku. Pokud se fňukání o údajném masivním stíhání většiny na rozdíl od českých menšin zakládá na pravdě, ptám se, jak je to možné? Většina si ve volbách zvolí své většinové zástupce. Ti dosadí většinové úředníky. A tito většinoví úředníci si pak prosazují svévolně nějaké neomarxistické postupy? Pokud o takových dvojích úřednících víte, oznamte jejich trestní jednání a nefňukejte. Máte přece většinu. Většinu, která, bohužel, stojí v naší zemi nad lidskostí. A nebýt neomarxistické obětavosti, řada nejpalčivějších problémů naší doby by zůstala nevyřešena.

Autor: Zdenek Horner | úterý 1.8.2017 2:30 | karma článku: 19.44 | přečteno: 3181x

Další články blogera

Zdenek Horner

Po Prague Pride přichází Voyer Prague

Takto si hetero sexual sapiens respekt homo sexual sapiens nezíská. Ztělesněná pornografie, s možností omakat si zboží, předčí výstřelky duhového průvodu o 200%. Za tuto sexuální provokaci zodpovídají všichni hetero.

18.8.2017 v 2:11 | Karma článku: 14.18 | Přečteno: 1185 | Diskuse

Zdenek Horner

Ospravedlňují zločiny jedněch zločiny jiných?

Kritika levicového teroru je zcela oprávněná. Je dobrým indikátorem svobody, že se dnes mohou publikovat konkrétní kauzy a tajné provokativní akce komunistické totality.

16.8.2017 v 18:17 | Karma článku: 10.18 | Přečteno: 629 | Diskuse

Zdenek Horner

Mlhavá tvář globálního neomarxismu mizí

Kruh se uzavírá. Naše úvahy o významu Prague Pride završuje světový myslitel ze všech nejvyšší. Demaskuje neomarxismus jednou provždy a zcela. Dlouho o tom přemýšlel. Jeho názory jsou tou pravou pěnou dní.

16.8.2017 v 1:31 | Karma článku: 9.02 | Přečteno: 1034 | Diskuse

Zdenek Horner

Mezi respektem a tolerancí

Zkusme to více polopaticky. Já například nepreferuji blondýnky. Když si mohu vybrat, vyberu si brunetu. Je to v podstatě iracionální impuls. Je to podvědomá pozitivní diskriminace brunet.

15.8.2017 v 2:42 | Karma článku: 10.79 | Přečteno: 570 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Bruselu už došla s teroristy trpělivost - je čas činů, zavelel

Na mimořádném summitu Velké Dvojky k událostem ve Španělsku se klíčové osobnosti EU, kancléřka Merkelová a předseda Rady lidových komisařů Juncker, zplnomocnily k vydání společného stanoviska členských zemí k teroristickému aktu.

19.8.2017 v 12:24 | Karma článku: 31.04 | Přečteno: 1075 | Diskuse

Marek Raida

Lídr Starostů Farský přebírá odpovědnost s kulometem

Starostové nasadili těžký kalibr, který ale vzápětí stáhli. Na facebookovém profilu Starostů a nezávislých se na krátký okamžik objevila tato fotografie.

19.8.2017 v 10:37 | Karma článku: 22.13 | Přečteno: 760 | Diskuse

Beata Krusic

Zvrhlý, prokletý, dekadentní ?

Čas od času padne člověku během procházky, nebo obyčejného přechodu přes cestu pohled na tělo nějakého mrtvého zvířete. Pohled na takové tělo není nijak vábný, ale téměř pokaždé si při takové podívané vzpomenu na jednoho člověka.

18.8.2017 v 23:01 | Karma článku: 7.88 | Přečteno: 509 | Diskuse

Jan Dvořák

Utáhne křehká Miroslava Němcová těžké váhy Babiše a Faltýnka?

Poslancům mandátového a imunitního výboru, jemuž předsedá obávaná Mirka Němcová, nestačí osmistránkové zdůvodnění policie k žádosti o vydání „čapařů“ Babiše a Faltýnka, a požadují od policie kompletní vyšetřovací spis.

18.8.2017 v 21:27 | Karma článku: 24.67 | Přečteno: 981 | Diskuse

Bohumír Šimek

Žijeme v divné době

Žijeme v postkomunistické době a postfaktické době. Pokusme se osvětlit, kam jsme to po Listopadu dospěli a co nás dnes tíží?

18.8.2017 v 21:02 | Karma článku: 20.33 | Přečteno: 686 | Diskuse
Počet článků 177 Celková karma 11.43 Průměrná čtenost 1027

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.