Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Češi žádají celosvětový zákaz humanitního výzkumu

9. 07. 2017 19:29:22
Výsledky kdejakého, bůhvíjak nagrantovaného, humanitního výzkumu naprosto odporují datům z exaktních databází jednotlivých českých firem, myslitelů a bloggerů se zdravým rozumem. V budoucnu již nic podobného!

Vzkazuje česká totalitně pozitivistická lobby. Lobby je opak revoluce. To co dává za ukrutných podmínek nějaká lobby dohromady, jediná revoluce zruší během hodiny.

Češi odmítají nějaký humanitní výzkum ve jménu mnohem exaktnějšího výzkumu lidských zdrojů. Takový český výzkum si vystačí s pouhým pohledem do přehledných dat, aby mu bylo jasné, že lidský zdroj nemá potřebnou kvalifikaci, tedy ani adekvátní zájem nebo schopnosti náročnou firemně státní činnost vykonávat. Kupodivu ze stejných dat vychází, že stejnou práci dokáže vykonávat ukrajinský dělník, a to i když umí jen nejistě česky. Asi je to tím, že naše republika je důkladně podrobena exaktně firemnímu řízení, které si o člověku nedělá humanitní iluze. Ukrajinský dělník, nezřídka s vysokou školou, díky své jazykové bariéře a nejistému statutu nedokáže vstoupit do odborů.

Na celosvětovém humanitním výzkumu by se ročně uspořilo na trojí přeplnění vojenského rozpočtu NATO. My nepotřebujeme nějaké lidské výpovědi, my svoje data o lidských zdrojích máme a jednou provždy stačilo. Člověk se nemění a jeho extaticky klamavé výpovědi jsou a priori irelevantní. Americká vláda si mohla ušetřit na zbrojení i na úkor zadaného výzkumu o škodlivosti marihuany. Jak říkal již ve středověku Celsius, záleží na množství, kdy se stává každá látka jedem. Navzdory výzkumu, u nějž se navíc ještě prokázalo zkorumpované zadání, kdy si americký zadavatel navrhnul výzkumný výsledek a ten mu byl dodán. Tomu říkám správná firemní kultura. Dodavatel – odběratel. Stačilo podat dotaz do našich databází o lidských zdrojích. Poslali bychom americké vládě lapidární telegram za pár dolarů. Přes jakoukoli škodlivost budou hulit a hulit.

Mohli v USA ušetřit i za výzkum v oboru božího důkazu. Zkoumali, vážně, která část mozku je fyzicky odpovědná za víru v boha. Protože pak by ji snadno šlo třeba odoperovat. Sice se mohou pochlubit různými vedlejšími úspěchy, které při doprovodném výzkumu při hlavním tématu vyzkoumaly, že levorucí homosexuálové jsou ohrožením národní bezpečnosti, ve stejné míře jako levoruké i pravoruké ženy. Stačilo opět nahlédnout do českých databází o lidských zdrojích... i když tehdy ještě ne. Na začátku sedmdesátých let minulého století ještě u nás nebyly ani databáze, ani lidské zdroje. No tak mohli pár let počkat. I když, my jsme to věděli dávno před našimi databázemi o lidských zdrojích. Vždycky jsme měli zdravý rozum.

Dnes, kdy jsme úspěšně vypěstovali státně firemní kulturu, kterou jsme světu odhalili, pro nás sic dávnou znalost, že dodavatel a odběratel jsou přátelé, dokud probíhají platby, jsme schopni odpovědět na nejzávažnější otázky exaktního světa, jako jsou: dohady o oteplování planety, dohady o klimatických změnách na úkor regionů, dohady o skutečných příčinách proudění migrantů jen do Evropy. U nás snad každý prezident, díky firemním – ne ekonomickým – databázím, ví, že se žádné oteplování, ani klimatické změny neodehrávají. Stateční bývalí poradci našich osvícených prezidentů vedou na vlastní náklady, jak jinak, statečný boj za tyto zásadní světové postoje. Přesto se našim databázím ještě nevěří tolik, jak by se pro bezpečnost světa mělo.

Česko stojí na prahu firemně kulturní revoluce. Stát konečně splyne s firmou. Samozřejmě musíme být předem ostražití a nepřipustit žádný nefiremní (rozuměj humanitní) výzkum. Takové svévolné britské výzkumy o povaze migrantů bychom na základě firemních dat o lidských zdrojích s přehledem vyvrátili. U nás ví dávno každé malé dítě, že o kus žvance a peníze jde až v poslední řadě. To je zdravý rozum. Nás nemusí vůbec zajímat nějaké výpovědi lidských zdrojů o sobě. My dáme jen na objektivní data. Neviditelné nebo nedotýkatelné věci neexistují. V tomto jsme zcela pozitivní! Všimněme si, jak absurdní terminologií šermují různí šarlatáni. Prý vedle západní medicíny existuje údajně nějaká celostní medicína. Když si zlomíte ruku a dáme vám ji po západním způsobu bez jehliček do sádry, jaká další medicína by mohla být celejší, než ta co vám scelí ruku? Potřebujete snad kolem toho nějaké kejkle? Spíše drbátko na svědění pod sádrou. To vám celostní medicína jistě nenabídne. Na vaše svědění bude leda kývat soustrastně hlavou a to nepotřebujete.

Jeden bláznivý, chudý advokát bez klientů, který často zašel až za hranici dodavatelsko-odběratelských přátelských vztahů, se se mnou přel, že právo nepodléhá nějaké pozitivní firemní zákonitosti. Vysmíval se třeba právní fikci doručení směrem k dlužníkům, která přece odporuje zdravému rozumu. Vysvětlil jsem mu, že v tomto případě se na to dívá málo pozitivně. Platí, že věřitel má vždycky pravdu. Na to on úplně zapomněl, že vejce bylo vždycky dřív než slepice. Ale nechme ho v tom do sytosti plácat, sám se musí o neklamné pravdivosti našich firemních databázích přesvědčit.

Argumentoval také, že jsou prý důležité i výpovědi migrantů o sobě, tedy jejich subjektivní příběhy. My ovšem víme, že migranti žádné svoje příběhy nemají. Jejich příběh je jediný. Ohrozit nás v Evropě svými nedostatky. Každý migrant je časovanou bombou, neboť je opásán nenávistným islámem. Z toho důvodu by měl každý zůstat na svém místě a nevybuchovat někde v kvalitní firemní civilizaci.

Argumentoval, že pojem ekonomický může leckdo definovat různě. Ale to jsem ihned zavrhnul, protože naše firemní databáze o lidských zdrojích jasně říká, že ekonomický zájem je jenom jeden, a to firemní. Na to migranti často zapomínají. Často na to zapomínají i naši nepřizpůsobiví. Pokud se nesmíří s přizpůsobením našemu ze zdravého rozumu vyplývajícímu firemnímu zájmu, stanou se z nich migranti na českém území. Rozeženeme je do krajů, z krajů do okresů a pak do ubytoven až problém zcela zmizí. Ekonomický zájem není nějaká válka. Je to přece jen neškodná hra na přetlačování zájmů, z nichž spravedlivě podle pravidel volné soutěže zvítězí ten lépe financovaný a spravedlivě vysoutěžený správný zájem. Přece si každý může podat přihlášku do tendru na novou stanici metra v Praze. Nevím, proč to dávno nepřizpůsobiví neudělají a nevyřeší tak pozitivně svou situaci. Asi, co asi, určitě! Nechtějí! Protože nemají žádný zájem, který bychom mohli nazvat EKONOMICKÝ. Mají pouze svoje nezájmy nemocného nerozumu, jež jsou v přímém rozporu s jediným firemně zdravým rozumem. Jak to, že to někdo nechápe, když je to nad slunce jasné.

Jiný, než ekonomický migrant neexistuje. V naší absolutně výkonově nejziskovější ekonomice jsme tento údaj vygooglelili v našich firemních databázích, takže to musí být pravda. Zatím každý údaj z těchto databází koreloval se zdravým rozumem. Rozum, to je 1 a půl kila hmoty, co máte v hlavě. Kdybychom zvážili mozky africko-asijsko-islámských migrantů, hnedle by se vidělo, že nedosahují svojí váhou na kvalifikační požadavky našich personálních požadavků. Odhaduji, že průměrná váha jejich mozků bude tak 1.3 kg. Ale nejsem, nejsme!, žádný kulturně firemní rasista, ať si ve svých záměrně vybombardovaných firmách u nich doma dělají, co chtějí. Tady ne!

Zdravý rozum nepotřebuje žádné odkazy na zdroje, alespoň u nás v pravém Česku ne.

Autor: Zdenek Horner | neděle 9.7.2017 19:29 | karma článku: 10.35 | přečteno: 869x

Další články blogera

Zdenek Horner

Kolektivní reprezentace, kulturní rasismus a terorismus

Kdybych byl novinářem na středním východě, tak bych například o incidentu „Natálka“, kdy rozjaření teenageři hodili zápalnou láhev do okna domu se spícími „nepřáteli“ všech, psal jako o terorismu vůči vlastním obyvatelům.

24.7.2017 v 22:51 | Karma článku: 7.36 | Přečteno: 751 | Diskuse

Zdenek Horner

Svět podle Daliborka po projekci

Se směsicí zvědavosti i obav jsem vyrazil do kina na inkriminovaný reality document. Peripetie filmu jsou již dostatečně známy. Zaměřil jsem se spíše na hlubší otázky, které „artefakt“ klade a na souvislosti s @Matějem Fedora Gála

23.7.2017 v 3:41 | Karma článku: 18.37 | Přečteno: 3030 | Diskuse

Zdenek Horner

Stateční KašpáRekové a KašpáRekyně

Musím vám poděkovat a vyslovit svůj obdiv. Dnes a denně stojíte na stráži. Bráníte svědomitě naši zemi před nájezdníky z celého světa. Celý den jsem se snažil najít jediného cizince migrantského typu. A opravdu nikde nikdo!

21.7.2017 v 3:51 | Karma článku: 11.02 | Přečteno: 866 | Diskuse

Zdenek Horner

Moderní logický nonsens aneb Pravda – Nepravda – Lež

Jednu naši zdejší kolegyni rozčílilo, že nemá dostatek práv jako třeba menšina mužů, kteří chtějí žít v trojici a dosáhli uznání jakéhosi manželství. Nejde mi o propagaci obskurního soužití. Jde mi o pocity diskriminované majority

19.7.2017 v 17:17 | Karma článku: 7.94 | Přečteno: 543 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Josef Nožička

Neodsuzujme Češku za to, že jela do Egypta. Odsuzujme islámský radikalismus

Jak nás dnes informovala většina našich médií, česká občanka, která byla v egyptské Hurghadě zraněna při útoku islámského fanatika, je ve stavu klinické smrti.

26.7.2017 v 22:17 | Karma článku: 23.19 | Přečteno: 527 | Diskuse

Jan Pražák

Úředníci budou dál kontrolovat, čím lidé doma topí

Tak nám ústavní soud posvětil úřední kontroly kotlů v našich obydlích. Přijdeme zase o kus svobody. Neshodneme se s nějakým sousedem, on nás udá, že prý zasmraďujeme okolí a úředník nám vleze do baráku zkontrolovat, čím topíme.

26.7.2017 v 20:43 | Karma článku: 14.66 | Přečteno: 302 | Diskuse

Luděk Mazurek

Soudní dvůr EU žádný rozvrat nastaveného nefunkčního systému imigračních kvót nedopustí!

Generální advokát Soudního dvora EU Yves Bot dnes navrhl zamítnout žaloby Slovenska a Maďarska proti mechanismu přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót. Radujme se! Evropské právo bude bez nejmenších pochybností naplněno!

26.7.2017 v 19:30 | Karma článku: 34.44 | Přečteno: 798 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze bestselleru „Koruna“ od Kiery Cassové

Princezna Eadlyn Schreavová z Ilei stojí před těžkým rozhodnutím, aby upevnila královský trůn, musí si v zoufale krátké době najít manžela. Dá se to stihnout za dva měsíce? To nám prozradí román „Koruna“ od Kiery Cassové.

26.7.2017 v 18:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 58 | Diskuse

Jan Ziegler

Izraelci a Němci se postavili ruským výtržníkům

Nechybělo mnoho a moje žena, pokladní na jednom z nejkrásnějších českých zámků – Hluboké nad Vltavou, zmáčkla nouzové tlačítko. Naštěstí stateční muži stále existují a přišli jí na pomoc.

26.7.2017 v 17:58 | Karma článku: 32.23 | Přečteno: 1446 | Diskuse
Počet článků 162 Celková karma 12.85 Průměrná čtenost 1029

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.