Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Češi žádají celosvětový zákaz humanitního výzkumu

9. 07. 2017 19:29:22
Výsledky kdejakého, bůhvíjak nagrantovaného, humanitního výzkumu naprosto odporují datům z exaktních databází jednotlivých českých firem, myslitelů a bloggerů se zdravým rozumem. V budoucnu již nic podobného!

Vzkazuje česká totalitně pozitivistická lobby. Lobby je opak revoluce. To co dává za ukrutných podmínek nějaká lobby dohromady, jediná revoluce zruší během hodiny.

Češi odmítají nějaký humanitní výzkum ve jménu mnohem exaktnějšího výzkumu lidských zdrojů. Takový český výzkum si vystačí s pouhým pohledem do přehledných dat, aby mu bylo jasné, že lidský zdroj nemá potřebnou kvalifikaci, tedy ani adekvátní zájem nebo schopnosti náročnou firemně státní činnost vykonávat. Kupodivu ze stejných dat vychází, že stejnou práci dokáže vykonávat ukrajinský dělník, a to i když umí jen nejistě česky. Asi je to tím, že naše republika je důkladně podrobena exaktně firemnímu řízení, které si o člověku nedělá humanitní iluze. Ukrajinský dělník, nezřídka s vysokou školou, díky své jazykové bariéře a nejistému statutu nedokáže vstoupit do odborů.

Na celosvětovém humanitním výzkumu by se ročně uspořilo na trojí přeplnění vojenského rozpočtu NATO. My nepotřebujeme nějaké lidské výpovědi, my svoje data o lidských zdrojích máme a jednou provždy stačilo. Člověk se nemění a jeho extaticky klamavé výpovědi jsou a priori irelevantní. Americká vláda si mohla ušetřit na zbrojení i na úkor zadaného výzkumu o škodlivosti marihuany. Jak říkal již ve středověku Celsius, záleží na množství, kdy se stává každá látka jedem. Navzdory výzkumu, u nějž se navíc ještě prokázalo zkorumpované zadání, kdy si americký zadavatel navrhnul výzkumný výsledek a ten mu byl dodán. Tomu říkám správná firemní kultura. Dodavatel – odběratel. Stačilo podat dotaz do našich databází o lidských zdrojích. Poslali bychom americké vládě lapidární telegram za pár dolarů. Přes jakoukoli škodlivost budou hulit a hulit.

Mohli v USA ušetřit i za výzkum v oboru božího důkazu. Zkoumali, vážně, která část mozku je fyzicky odpovědná za víru v boha. Protože pak by ji snadno šlo třeba odoperovat. Sice se mohou pochlubit různými vedlejšími úspěchy, které při doprovodném výzkumu při hlavním tématu vyzkoumaly, že levorucí homosexuálové jsou ohrožením národní bezpečnosti, ve stejné míře jako levoruké i pravoruké ženy. Stačilo opět nahlédnout do českých databází o lidských zdrojích... i když tehdy ještě ne. Na začátku sedmdesátých let minulého století ještě u nás nebyly ani databáze, ani lidské zdroje. No tak mohli pár let počkat. I když, my jsme to věděli dávno před našimi databázemi o lidských zdrojích. Vždycky jsme měli zdravý rozum.

Dnes, kdy jsme úspěšně vypěstovali státně firemní kulturu, kterou jsme světu odhalili, pro nás sic dávnou znalost, že dodavatel a odběratel jsou přátelé, dokud probíhají platby, jsme schopni odpovědět na nejzávažnější otázky exaktního světa, jako jsou: dohady o oteplování planety, dohady o klimatických změnách na úkor regionů, dohady o skutečných příčinách proudění migrantů jen do Evropy. U nás snad každý prezident, díky firemním – ne ekonomickým – databázím, ví, že se žádné oteplování, ani klimatické změny neodehrávají. Stateční bývalí poradci našich osvícených prezidentů vedou na vlastní náklady, jak jinak, statečný boj za tyto zásadní světové postoje. Přesto se našim databázím ještě nevěří tolik, jak by se pro bezpečnost světa mělo.

Česko stojí na prahu firemně kulturní revoluce. Stát konečně splyne s firmou. Samozřejmě musíme být předem ostražití a nepřipustit žádný nefiremní (rozuměj humanitní) výzkum. Takové svévolné britské výzkumy o povaze migrantů bychom na základě firemních dat o lidských zdrojích s přehledem vyvrátili. U nás ví dávno každé malé dítě, že o kus žvance a peníze jde až v poslední řadě. To je zdravý rozum. Nás nemusí vůbec zajímat nějaké výpovědi lidských zdrojů o sobě. My dáme jen na objektivní data. Neviditelné nebo nedotýkatelné věci neexistují. V tomto jsme zcela pozitivní! Všimněme si, jak absurdní terminologií šermují různí šarlatáni. Prý vedle západní medicíny existuje údajně nějaká celostní medicína. Když si zlomíte ruku a dáme vám ji po západním způsobu bez jehliček do sádry, jaká další medicína by mohla být celejší, než ta co vám scelí ruku? Potřebujete snad kolem toho nějaké kejkle? Spíše drbátko na svědění pod sádrou. To vám celostní medicína jistě nenabídne. Na vaše svědění bude leda kývat soustrastně hlavou a to nepotřebujete.

Jeden bláznivý, chudý advokát bez klientů, který často zašel až za hranici dodavatelsko-odběratelských přátelských vztahů, se se mnou přel, že právo nepodléhá nějaké pozitivní firemní zákonitosti. Vysmíval se třeba právní fikci doručení směrem k dlužníkům, která přece odporuje zdravému rozumu. Vysvětlil jsem mu, že v tomto případě se na to dívá málo pozitivně. Platí, že věřitel má vždycky pravdu. Na to on úplně zapomněl, že vejce bylo vždycky dřív než slepice. Ale nechme ho v tom do sytosti plácat, sám se musí o neklamné pravdivosti našich firemních databázích přesvědčit.

Argumentoval také, že jsou prý důležité i výpovědi migrantů o sobě, tedy jejich subjektivní příběhy. My ovšem víme, že migranti žádné svoje příběhy nemají. Jejich příběh je jediný. Ohrozit nás v Evropě svými nedostatky. Každý migrant je časovanou bombou, neboť je opásán nenávistným islámem. Z toho důvodu by měl každý zůstat na svém místě a nevybuchovat někde v kvalitní firemní civilizaci.

Argumentoval, že pojem ekonomický může leckdo definovat různě. Ale to jsem ihned zavrhnul, protože naše firemní databáze o lidských zdrojích jasně říká, že ekonomický zájem je jenom jeden, a to firemní. Na to migranti často zapomínají. Často na to zapomínají i naši nepřizpůsobiví. Pokud se nesmíří s přizpůsobením našemu ze zdravého rozumu vyplývajícímu firemnímu zájmu, stanou se z nich migranti na českém území. Rozeženeme je do krajů, z krajů do okresů a pak do ubytoven až problém zcela zmizí. Ekonomický zájem není nějaká válka. Je to přece jen neškodná hra na přetlačování zájmů, z nichž spravedlivě podle pravidel volné soutěže zvítězí ten lépe financovaný a spravedlivě vysoutěžený správný zájem. Přece si každý může podat přihlášku do tendru na novou stanici metra v Praze. Nevím, proč to dávno nepřizpůsobiví neudělají a nevyřeší tak pozitivně svou situaci. Asi, co asi, určitě! Nechtějí! Protože nemají žádný zájem, který bychom mohli nazvat EKONOMICKÝ. Mají pouze svoje nezájmy nemocného nerozumu, jež jsou v přímém rozporu s jediným firemně zdravým rozumem. Jak to, že to někdo nechápe, když je to nad slunce jasné.

Jiný, než ekonomický migrant neexistuje. V naší absolutně výkonově nejziskovější ekonomice jsme tento údaj vygooglelili v našich firemních databázích, takže to musí být pravda. Zatím každý údaj z těchto databází koreloval se zdravým rozumem. Rozum, to je 1 a půl kila hmoty, co máte v hlavě. Kdybychom zvážili mozky africko-asijsko-islámských migrantů, hnedle by se vidělo, že nedosahují svojí váhou na kvalifikační požadavky našich personálních požadavků. Odhaduji, že průměrná váha jejich mozků bude tak 1.3 kg. Ale nejsem, nejsme!, žádný kulturně firemní rasista, ať si ve svých záměrně vybombardovaných firmách u nich doma dělají, co chtějí. Tady ne!

Zdravý rozum nepotřebuje žádné odkazy na zdroje, alespoň u nás v pravém Česku ne.

Autor: Zdenek Horner | neděle 9.7.2017 19:29 | karma článku: 10.36 | přečteno: 879x

Další články blogera

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 9.34 | Přečteno: 947 | Diskuse

Zdenek Horner

Vlastenecký monopol na sčítání Čechů mají neutrální ultraneomarxisté

Buď jsi vlastenec a souhlasíš či přímo hlásáš naše jedinečné české názory anebo nejsi vlastenec, pak jsi neomarxista, dobroser, vítač, sluníčko. Nic mezi tím. Hlavní dělící čára leží v otázce národních bezpečnostních práv.

15.9.2017 v 16:10 | Karma článku: 9.12 | Přečteno: 612 | Diskuse

Zdenek Horner

K čemu nám náboženská svoboda?

My, ateisti o žádnou náboženskou svobodu nestojíme. Máme sice tu a tam nějaké křesťanské kořeny i názory, ale zastavit islám je to nejdůležitější. Náboženská svoboda je pro firmu cr.as jen zátěž. Zbavme se nefiremních názorů.

14.9.2017 v 1:35 | Karma článku: 9.50 | Přečteno: 638 | Diskuse

Zdenek Horner

Exekutoři vyhrají pravici volby

Navzdory obviňování neomarxistických sluníček a vítačů z perzekuce a omezování svobody projevu při rasistických výpadech, převzali iniciativu v perzekuci diskutujících odpůrců neomylní pravicoví exekutoři.

12.9.2017 v 1:33 | Karma článku: 31.23 | Přečteno: 2795 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Karel Trčálek

Má Protiproud pravdu, bude pozítří konec světa?

Kontrarevoluční magazín Petra Hájka predikuje na víkend (má pršet) konec světa. Já říkám: „Díky bohu, však už je na čase!“

21.9.2017 v 18:39 | Karma článku: 4.76 | Přečteno: 175 | Diskuse

Alena Kulhavá

Prázdninovým vyprávěním vás chci inspirovat k podzimnímu setkání s Matkou Přírodou

Na začátku července jsem se rozplývala nad tím, jak je krásné chodit krajinou sám a co všechno člověk zažije.Článek měl i dramatičtější část.Svými dalšími krásnými zkušenostmi z prázdnin bych vás chtěla pozvat do podzimní krajiny.

21.9.2017 v 16:31 | Karma článku: 6.45 | Přečteno: 96 | Diskuse

Vít Hassan

Vrah, nebo oběť české justice? Rozhovor s Lukášem Nečesaným.

Lukáš Nečesaný se šel dne 21.2. 2013 nechat ostříhat ke své známé kadeřnici v Hořicích. Vybral si k tomu čas těsně před zavírací dobou, která byla v 17:00 hodin.

21.9.2017 v 13:34 | Karma článku: 18.27 | Přečteno: 1846 | Diskuse

Vladimír Havránek

KSČM ztratila paměť a považuje nás za otloukánky...hlavně díky nim!

Průměrná mzda dosáhla ve 2. čtvrtletí 29 346 Kč. Před třemi roky to bylo o 5 000 Kč méně.Jistě jsme po sametové revoluci předpokládali, že rozdíl mezi námi a západem bude menší. Dědictví jaké si i díky KSČM neseme je dodnes znát.

21.9.2017 v 12:34 | Karma článku: 31.10 | Přečteno: 851 | Diskuse

Tomáš Flaška

Má to nějak popletené náš pan prezident

Strašně moc stál o setkání s americkým prezidentem. Ten asi věděl moc dobře, proč zase o to nestál on. A kdo za to může? Kmoníček!

21.9.2017 v 11:42 | Karma článku: 38.27 | Přečteno: 2145 | Diskuse
Počet článků 192 Celková karma 13.25 Průměrná čtenost 1072

Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.